1:6 figurka Red Hooda a Batmana od elara (Hotová)

Založil elar, 09 Září, 2013, 21:49:03

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

elar

09 Září, 2013, 21:49:03 Naposled upraveno: 03 Leden, 2014, 01:13:20 od elar
Zatím nic není naprosto hotové - plášť bude o kousek delší a z jiné látky, botu lépe ušiji, plasty se odlijí a natřou a s hlavou si furt hraji. Ještě musím udělat ruce, logo na kostým a harpunu a pár detailů ;) Víc fotek tady http://elarek.galerie.cz/6154234-1-6-batman

Rád uvítám připomínky, náměty a kritiku ;)

Gweilo

09 Září, 2013, 22:06:56 #1 Naposled upraveno: 09 Září, 2013, 22:09:16 od Gweilo
ty si uplny majster  ;) ... je to super ta hlava uz teraz vyzera dobre ... ak by som mal nieco kritizovat tak asi len taku drobnost ze mne sa k takemuto nasranemu face-u u Batmana hodi skor cisto cierna verzia kostymu (ksich mi pripomina Batmana z hernej serie Arkham Asylum, City ... cize aj tento typ kostymu)

EDIT: teda sorry tam ma tiez sivy kostym (len logo je cierne) tak potom trosku tmavsiu sivu zvolit

elar

09 Září, 2013, 22:11:41 #2 Naposled upraveno: 09 Září, 2013, 22:14:07 od elar
Díky ;) Snažím se dělat Batmana z animáče Under the Red Hood a komiksového a tam má často šedo černý (či od Jima Lee šedo modrý)kostým =) A btw, v Arkhamu má taky šedočernou verzi :D

EDIT: Beru zpět Arkham :D A ona je to mrcho látka, všude má trochu jiný odstín :D Po blesku se to leskne, jinak bez přímého světla je to dost tmavé. Tohle je za denního světla =)

Gweilo

jo jo som si to potom este ocekoval a vsimol som si ze som sa pomylil ... tusim ze ty si tu daval aj fotku Ewoka ktoremu si nejak upravil plast tak nieco take mozno by som zvolil aj u Batmana aby nevyzeral ten kostym tak farebne resp. vyrazne oproti tomu drsnemu ksichtu ktory je fakt skvely

TyfuZ

To poslední foto - batman v polobotkách  rofl

Jinak super práce jako s Deadpoolem (co tak pridat zbytek Deadpool corps :-* ). Těším se na výsledek ;)

elar

Gweilo: Myslíš Jawu? :D Ewoka bych fakt nedělal, leda napíchlého na světelný meč :D A uvidím s tou šedou. Hledal jsem látku asi v 6 prodejnách látek v Praze a jen tohle bylo rozumné, jinde jsem viděl leda víc lesklou :-X Takže uvidím s jiným plášťem, logem a rukavicemi a botami, to té šedé bude méně a když to nebude stačit, udělá se trochu léčba černou vodou(s akrylem, funguje hezky, či i černý čaj zabírá pěkně), že pak ten kostým nebude jako nový, ale to fakt budu řešit, až celý bude "hotov" =)

TyfuZ: :D Jo, ty boty mě trochu deprimují :D To ještě musim lépe vymyslet :D A díky ;) Jinak nad DP corps jsem přemýšlel, ale u toho jsem skončil kvůli tomu, bych neměl tělo na Kida, nák rozumné malé není=) A děsila mě vize té práce, co by mě čekala :D

Gweilo

jop Jawu som myslel ... a to sa pokladam za fanusika SW  :(  :D

elar

Btw, jak teď na to koukám pod zářivkou, tak ta látka působí fakt fialově :D

elar

Menší update, už jdu do finiše, jen věci začistit a tak ;) A pak odlívat...kdyby někdo měl zájem o figurku Batmana... ;)

http://elarek.galerie.cz/6154234-1-6-batman

elar

17 Září, 2013, 01:33:48 #9 Naposled upraveno: 17 Září, 2013, 01:40:49 od elar
Sice to ještě není dokonalé, ale to snad ještě vyladím ;) Pokud jste si nevšimli, harpuna je rozkládací a má v sobě magnet a tak vzadu drží na pásku ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář