Pacific Rim 2: Uprising

Založil myth, 11 Červenec, 2013, 00:50:08

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

11 Červenec, 2013, 00:50:08 Naposled upraveno: 06 Říjen, 2017, 20:31:59 od Wrai
Zrovna jse mse vrátil z kina a musím říci, u mě maximální spokojenost. Přesně tohle jsem očekával a dostal. :oD :oD :oD Ještě si to musím urovnat, ale první dojmy skvělý. Až na jeden. 3D. Rozhodně nedoporučuji, podle mě tomu dost ubere velkoleposti. Jageři i Kaiku nevypadají tak impozantně, když je kolem spoustu "rušivých" detailů.

RakeW

11 Červenec, 2013, 02:23:27 #1 Naposled upraveno: 11 Červenec, 2013, 02:46:54 od RakeW
Sakra doufal jsem, že se do debaty stihnu zapojit dřív než souboj Kajdžu vs. Jäger nahradí mnohem nebezpečnější souboj myth vs. Wrai :). Ale žerty stranou...

Předně bych chtěl velmi velice poděkovat Masterovi Ninjerovi, že mi pro účely socka projekce propůjčil svůj pětaosmdesáti bodový nick! Snažil jsem se jeho jméno prezentovat v tom nejlepčím světle, takže jsem si vzal křiklavě tyrkysové triko My Little Pony, na záda nalepil velkým písmem "Švanda Pavel" a na potkání před sálem každé druhé holce a každému třetímu chlapci říkal: "Ahoj, já jsem Nin, ale můžeš mi říkat Ninjer, mám 85 bodů a kdybys chtěl(a) jít na rande, tak mi napiš soukromou zprávu." 3D brýle jsem si samozřejmě vybral růžové.

K filmu. Je to definitivní, Hollywood mi prostě letos do hlavy natloukl, že když je film jednoduchý/cliché/přestřelený/stupidní (nebo všechno dohromady), ale krásný a EFEKTNÍ, tak z kina prostě odcházím nad míru spokojen. Naopak, jakmile je to něco komplikovanějšího, tak jsem většinou aspoň trochu na pochybách. Což samozřejmě není případ PACIFIC RIM (nutno psát kapitálkami, aby byl vystižen duch filmu).

Jak napsal myth, těžko vás ten film může zklamat, pokud jste viděli alespoň jeden trailer nebo třeba jen pár plakátů. Snad jen fandovství Del Tora může u někoho vzbudit nereálná očekávání, ale i já mám Hellboye či Fauna moc rád, přesto mě silně mainstreamová poloha PACIFIC RIM nijak neurážela (navíc pár ryze del torovských momentů tam taky je). A rozhodně má ten film nejhezčí letošní babu, totiž děvčátko (po vyzrálých ženských jako Pepper či Lois zase osvěžující), fakt jako obrázek. Charlie Hunnam je možná hlava skopová, ale kočky k němu vybírají prvoligový. 3D mi nepřijde nějak zvlášť rušící (na to, že je tam furt tma, ale je pravda, že v pár záběrech "na tělo" to moc rozeznatelný není), občas i pěkný, ale jako obvykle bych se bez něj rád obešel. A nějaká výtka? No, prostřední bitka má o několik parníků větší koule než bitka závěrečná... A že je to hloupé? Pfff, znáte přece to zprofanované Carmackovo rčení o střílečkách a pornofilmech, ne?

Jak řekla ta slečna za mnou na eskalátoru: "Jako no... ale líbilo se mi to. Ale dyť to nemělo vůbec žádnej příběh, akorát se tam pořád mlátily ty potvůrky. Jako že bych na to musela celou dobu koukat..." Jo, přesně takhle si ten film stojí, ale já jsem se výborně bavil (ani komediálních momentů není málo), takřka celou stopáž potutelně usmíval a rád se na to podívám znovu... Takže přestaňte vypouštět skleníkový plyny (aneb ekoagitka v akčním námrdu za 200 mega, jehož renderování muselo spotřebovat víc elektrické energie než zastaralý Jäger Mark I energetické třídy F za celou svou exitenci) a alou do kina, než to na dně Mariánskýho příkopu opravdu rupne!
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

myth

Tak tos byl ty! Já si říkal, že mi Ninjer přijde nějak moc ulítlej.  ;D

A málem bych zapomněl, určitě zůstaňte na potitulkovou scénu!  :D

demented

FUCKING, FUCKING EPIC. Za mňa plná palba (aj keď ten film samozrejme nie je nič extra, ale som skrátka zaujatý :D ) Bitky mechov a del torovych príšeriek z inej dimenzie si nič iné ani nezaslúžia. Konečne som si napravil chuť po trpkom sklamaní menom Man of Steel  :--

Ninjer

Citace od: RakeW v 11 Červenec, 2013, 02:23:27
Předně bych chtěl velmi velice poděkovat Masterovi Ninjerovi, že mi pro účely socka projekce propůjčil svůj pětaosmdesáti bodový nick! Snažil jsem se jeho jméno prezentovat v tom nejlepčím světle, takže jsem si vzal křiklavě tyrkysové triko My Little Pony, na záda nalepil velkým písmem "Švanda Pavel" a na potkání před sálem každé druhé holce a každému třetímu chlapci říkal: "Ahoj, já jsem Nin, ale můžeš mi říkat Ninjer, mám 85 bodů a kdybys chtěl(a) jít na rande, tak mi napiš soukromou zprávu." 3D brýle jsem si samozřejmě vybral růžové.Víceméně stejně jsem se choval na Ostravský premiéře, takže sichr  :--
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

MikeZ

Demented mi vzal slova z pusy. Parádní. Připadal jsem si u toho jako malý kluk. :oD --poz --poz

RakeW

Jinak doufám, že už zase nějaký čas další mrakodrapy padat nebudou :). Man of Steel a PACIFIC RIM tuhle kratochvíli dotáhli k dokonalému vrcholu a těžko by je něco překonávalo.

Nicméně jedna apokalypsa nás v tomhle roce přece jenom ještě čeká... ;D
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

MikeZ

Citace od: RakeW v 12 Červenec, 2013, 02:17:06
Nicméně jedna apokalypsa nás v tomhle roce přece jenom ještě čeká... ;D

Už se těším --poz

Jinak, nechci tahat Man of Steel i tady, ale Pacific Rim má přesně to, co mi u MoS chybělo... Tu radost, nadšení, zábavu, není to jen ubíjející destrukce jako tam. Vážně jsem se tak skvěle v kině nebavil od... No, už hodně dlouho. :)

xVEGANx

Tak vidim, ze tohle bude dobre straveny vecer, do toho jdu.
A pevne doufam, ze z toho nebude nekdo delat rozbor jako u MoS  ::)

RakeW

Citace od: xVEGANx v 12 Červenec, 2013, 13:50:49
A pevne doufam, ze z toho nebude nekdo delat rozbor jako u MoS  ::)


Já myslím, že ne. Ten film nemá na rozdíl od Supermana, kde to spoustě lidem leží v žaludku, žádné ambice nést nějaké poselství, což ospravedlňuje vypláchlý děj a logiku zadupanou na dně oceánu. Teda aspoň doufám, že nikdo nebude řešit věci typu digitální vs. analogový Jäger :).
"Slušní lidé mluví o comicsu s despektem, protože úroveň seriálů bývá obvykle zatraceně ubohá." (časopis Kino, 1970)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal