Netopýr kontra sovy

Založil BeeSee, 02 Červenec, 2013, 11:26:00

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Dadejs

začal sem to číst v originále a hned mě to chytlo. Ale jak jsem u třetího sešitu zjistil, že to má vydat Crew, tak sem hned přestal. Už ho mám doma a brzo si to vychutnám :--

Kocour

03 Červenec, 2013, 09:59:45 #11 Naposled upraveno: 12 Červenec, 2013, 21:48:16 od Kocour
Citace od: Sir_Pete v 02 Červenec, 2013, 20:42:00
Ja sám se divil, kdyz BBart predstavilo plno serii z New 52 a prave tam byl jenom Detective comics. Par tydnu na to Crew vytahla s tim, ze sama dela na tomhle Batmanovi :).

Jop, je to taková spoluprácička, kdy bylo domluveno, že by měly být vzhledově všechny série z New 52 stejné, tedy ve stejném stylu do knihovničky, což se CREWi u prvního čísla úplně nepovedlo, ale tak snad v budoucnu bude lépe :)

HonzaMag

"Tajná" sleva pro Kocogeláky se vztahuje i na ostatní pobočky Comicspointu (např. Vinohradská, kde jsem stálým klientem ... :-) ?

Sir_Pete

Citace od: Kocour v 03 Červenec, 2013, 09:59:45
Jop, je to taková spoluprácička, kdy bylo domluveno, že by měly být vzhledově všechny série z New 52 stejné, tedy ve stejném stylu do knihovničky, což se CREWi u prvního čísla úplně nepovedlo, ale tak snad v budoucnu bude lépe :)
Mj. máš si to objednat u nás, kde dostaneš i "tajnou" slevu pro Kocogeláky a už bys to mohl na záchodě dávno dlachnit :D

Objednal jsem u Comicspointu :), o Kocogel sleve zadne nevim.

gogolowgo

raklo.hardcore

Sleva pre Kocogeláky by ma cerlkom zaujimali i ked ja to vacsinou v den vydania namierim rovno do comicspointu :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář