Agents of S.H.I.E.L.D.

Založil Wrai, 15 Květen, 2013, 08:51:50

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

camper

Citace od: magik v 26 Září, 2013, 23:36:28
K tomu autu: asi citas malo komksov od marvelu a o agentoch SHIELDu. Oni MAJU take auta, preto to podla mna dali aj do serialu. A aby si mi veril, tak dam aj ukazky:

a hlavne to navazuje na Captain Americu:

Dadejs

hmmmm, tak já to teda uznávám, no. Auto tam prostě patřilo  ::) :)

Wrai

Amyee

No panečku, to je aspoň pořádný teaser :)

Wrai

Dnešná časť ešte o kúsiček lepšia, než tá minulá... celkom fajné zvraty...a ten záver  :.o

Dadejs

Na závěr slušnej cliffhanger. Ale tak nějak předvídatelnej. Jen mi celá epizoda přiapdala, jako by ústřední děj spíš byl jen takovou omáčkou a důležitá byla spíš spolupráce týmu. Těšil sem se na záhadný předmět a nakonec to bylo tak nějak o něčem jiným. Ale jinak dobrý. Bavil sem se ;)

Wrai

02 Říjen, 2013, 21:54:23 #26 Naposled upraveno: 02 Říjen, 2013, 21:56:03 od Wrai
myslel som skôr to záverečné cameo.  :.o ... ale aj to čo ty vravíš bolo  :.o

Dadejs

závěrečné cameo sem málem neviděl, páč ta byla tak dlouhá pauza, že jsem to skoro vypnul  :) Ale to spíš pobavilo, než že by pro další děj bylo nějak důležité. Ale jsem zvědav, kdo další se objeví. Pokud to budou brát dál v podobném duchu, nemuselo by to být špatný a těším se na Scarlett  :D

Wrai

Scarlett asi nie...ale niekto z Thora je pravdepodobný... Whedon robil dotáčky...možno si svojich seriálovych hercov zobral na plac.

Vatras

Druhý diel, stále čisto epizódne. Kočkin motív v pozadí nerátam, to ma každý druhý seriál. Spomenuli Hydru, hurá a čo? Stále nič viac Marvelovského. A neviem či sa pomýlili, alebo chcú meniť veci z marvelu, keď spomenuli "profesora Vaughna", alebo to bolo proste meno čo ich napadlo. Príbeh v džungli, jednej miestnosti zrúcaniny a naspäť v lietadle, ktoré je ich centrálou. Vyzerá to ako nizkorozpočtovka, napriek tomu, čo zatiaľ tvrdili.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář