DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 20:33:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Spacecore
Mě právě JLA obvykle dost rozmrzuje. A je to nejvíce tím, jak pracují se Supermanem a většinou z něj dělají čučkaře oproti tomu, když je sám. Což moc nedává dobrou známku scénáristovi. Jediné, co jsem četl a kde to bylo skvělé bylo tuším od Morrisona s invazí nebes na Zem. Superman byl stále totální borec a současně bylo v pohodě jasné, proč to nezvládá sám a musí mít pomoc JLA. Možná bych si vzpomenul na pár dalších. Někdy si dokonce i říkám, že by scénáristé měli hrát DrD nebo ADaD aby chápali, že když je někdo něčím zranitelný, tak to automaticky neznamená, že je bezmocný. Kdyby to tak bylo, tak stačí dřevěný kolík a upíři jsou úplné nuly. :D

S Marvelem to mám podobně, nejvíce mě baví, když zpětně zjišťuji, co jsem vlastně kdysi četl. Třeba kamarád z Německa si přivezl  comics book F4 a teď jsem zjistil, že to byl souhrn asi 20ti čísel kolem  250. Nebo třeba svého času jsem četl Infinity Gauntlet, ale ve francouzštině s názvem Le defi de Thanos a jen prostřední dva díly jako jeden sešit a neumíš si představit tu radost, když po 20ti letech jsem se dostal ke kompletu. A tak dál. ;)

myth

Mimochodem, jsem se docela pobavil, když jsem četl Quasara a běžecký závod na Měsíc o nejrychlejší bytost na Zemi a vyhraje ho Buried Alien, který se tam zjeví jakoby odnikud, prohlašuje se za nejrychlejšího žijícího člověka a je oblečen do červeno žluté. Tomu se říkají dokonalé vykrádačky hrdinů. :D

Spacecore

Rhaegar: Metal mě bavil. Celej Rebirth ne, ale Metal jo! Rozhodně dej tu Snyderovu Justice League. Začíná to 2018 a skončilo nedávno. Jízda asi 40 čísel. Spíš než běžná řada spíš šlo o největší event jakej si mohl Snyder představit :D Každopádně jedinou chybou je, že skončila opět ve status quo, ale jinak to nemělo chybu. Doplňuje se to ještě s Justice League Dark a Justice League Odyssey myslím. Ale Rebirth byl fakt nemastnej neslanej celej, tam mě bavil jen Superman. A Doomsday Clock linka, ale ta je taky trochu mimo hlavní Rybíz.

Myth: Jo, se Supermanem se nezachází vždy dobře, ale to někdy kolikrát i v jeho vlastních řadách. Morrisonův Superman je ale vždy unikátní (All Star, Action Comics, právě JLA, Final Crisis apod.), ten se tomu věnuje s péčí.

A s těma vykrádačkama je to někdy dost do očí bijící :D Podle mě maj mezi sebou vydavatelství nějaký nepsaný dohody, protože jinak nechápu, proč to nekončí hromadou žalob. :D

Rhaegar

11 Květen, 2020, 21:24:32 #373 Naposled upraveno: 11 Květen, 2020, 21:30:53 od Rhaegar
Justice League Odyssey? To je zas co? :D To slyším taky prvně... Já se na to vy*** a vrátím k Star Wars :D
Ale je vidět, že jsi ve svém oboru erudován a každopádně děkuji za tipy, ale asi to vydím následovně. Nejdříve Constantina od začátku do konce, protože toho jsem taky nikdy nedokončil a poté jestli mě to neumoří se vrátím rebirthu...
PS: A samozřejmě Doomsday clock. Přečetl jsem první sešit a vypadá to fakt dobře.

myth

Spacecore
Dle mého je to dáno hlavně tím, že jednotlivý tvůrci pendlují mezi vydavatelstvími. Potom si tu a tam vypomohou s tím, co dělali dříve a když to nepřekročí nějakou únosnou mez, tak to nakladatelství tolerují, hlavně když jim tvůrci vydělávají dostatek peněz.

Ale co vím, tak se dříve docela i soudili a vždy s různými výsledky, svého času to tu a tam napsali i v Crvi.

Spacecore

Rhaegar: Doomsday Clock je super! Akorát.. Konec ti nemusí sednout, nevím no. Je takový jakože mění zavedený řád, zároveň ho nechává a tak no.. jakože nečekej extra průlomový konec a budeš spokojen.

Co se týče Hellbalzera, toho mám taky na reading listu :D jsem v šesnácti dočetl někam k číslu 220 a co ho tady Keram dopřeložil, tak ho musím dojet. To samý Walking Dead a Invincible.

Myth: Jako jo, třeba spor s Captainem Marvelem a tak, ale ve spoustě případů to nikdo neřeší. Nebo přivlastňování si postav a tak.. No jo, ten komiksovej průmysl je zajímavá mrštka :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář