DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 19:33:43

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

Já jsem začal s rebirthem když začínal, ale špatným způsobem. Když ten event začal tak jsem četl úplně všechno po sešitech. Ale rychle jsem se v tom ztratil a neměl jsem přehled ani o tom co jsem četl a co né a ani o tom co se v těch obrázcích odehrává. Takže jsem s tím honem rychle přestal.

Teď nedávno jsem si postahoval N52 Batmana a JLA po volumkách a to už se četlo mnohem lépe :D Teď mám rozečtené stejnojmené série z rebirthu a je to strašná nuda. Jako bych to psal já ve 13-ti letech :D

Spacecore

Přesně. Mě New 52 přijde jako super, nevím, proč do toho lidi tolik bitchují, je to naprosto OK. Ale Rebirth fakt ne. A to jsem si dal snad vše, co u nás vyšlo + něco navíc a jesli mě zaujalo 5% tak i to je dost.. Doomsday clock a justice league do toho nepočítám

Rhaegar

A co je tam teda dobrého? Co jsem zaslechl tak nejlepší je prý aquaman takže toho si šetřím.

strougy

Co si tak pamatuji z té doby, tak výborný byl Animal Man a Swamp Thing, vcelku mě bavilo i Dial H. Aquaman tu byl myslím přeložený a přišel mi vydařený. Aktuálně jsem si z té doby rozečetl Talon, co se jsem našel tady na fóru, ale první tři části mě úplně nepřesvědčily. 
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rhaegar

Ptal jsem se na doporučení z rebirthu. Pardon za špatné vyjádření. A zmiňovaný aqwuman, kterého si šetřím taktéž patří do rebirthu.

Z N52 Animal man byl super ten jsem četl tady přeložený, aquamana taky a talon nerazí, ale vyloženě nenadchnul.

Spacecore

Z Rebirthu se mi líbil Superman. Aquaman byl ok, Flash jakoby taky. Pořád ale jejich new 52 řady byly lepší. Ale Wonder Woman, Batmani, Justice League a to další mě zklamalo. Ale jako to je na každém že? Lidem se to líbí. Oslovil mě zase Button a Doomsday Clock, to je jako parádička namazaná na chlebíček, to jsem si pomlsal.

Spacecore

Já teď jedu vlastně run od Infinity Crisis po Final crisis, to znamená i včetně všeho, co je mezitím a co na sebe tak nějak navazuje. Takže jsem dočetl skvělou Inifnity crisis a teď jedu 52 a to je paráda. To jsem fakt nečekal! Kupa vedlejších postav, děj odehrávající se v reálným čase jednoho roku - fakt dobrý! Je vidět, že na tom mákli ti nejlepší (píše to Johns, Morrison, Waid a Rucka a nevíte, kdo píše co přesně) a stojí to za to!

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář