DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 19:33:43

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

Já jsem začal s rebirthem když začínal, ale špatným způsobem. Když ten event začal tak jsem četl úplně všechno po sešitech. Ale rychle jsem se v tom ztratil a neměl jsem přehled ani o tom co jsem četl a co né a ani o tom co se v těch obrázcích odehrává. Takže jsem s tím honem rychle přestal.

Teď nedávno jsem si postahoval N52 Batmana a JLA po volumkách a to už se četlo mnohem lépe :D Teď mám rozečtené stejnojmené série z rebirthu a je to strašná nuda. Jako bych to psal já ve 13-ti letech :D

Spacecore

Přesně. Mě New 52 přijde jako super, nevím, proč do toho lidi tolik bitchují, je to naprosto OK. Ale Rebirth fakt ne. A to jsem si dal snad vše, co u nás vyšlo + něco navíc a jesli mě zaujalo 5% tak i to je dost.. Doomsday clock a justice league do toho nepočítám

Rhaegar

A co je tam teda dobrého? Co jsem zaslechl tak nejlepší je prý aquaman takže toho si šetřím.

strougy

Co si tak pamatuji z té doby, tak výborný byl Animal Man a Swamp Thing, vcelku mě bavilo i Dial H. Aquaman tu byl myslím přeložený a přišel mi vydařený. Aktuálně jsem si z té doby rozečetl Talon, co se jsem našel tady na fóru, ale první tři části mě úplně nepřesvědčily. 
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rhaegar

Ptal jsem se na doporučení z rebirthu. Pardon za špatné vyjádření. A zmiňovaný aqwuman, kterého si šetřím taktéž patří do rebirthu.

Z N52 Animal man byl super ten jsem četl tady přeložený, aquamana taky a talon nerazí, ale vyloženě nenadchnul.

Spacecore

Z Rebirthu se mi líbil Superman. Aquaman byl ok, Flash jakoby taky. Pořád ale jejich new 52 řady byly lepší. Ale Wonder Woman, Batmani, Justice League a to další mě zklamalo. Ale jako to je na každém že? Lidem se to líbí. Oslovil mě zase Button a Doomsday Clock, to je jako parádička namazaná na chlebíček, to jsem si pomlsal.

Spacecore

Já teď jedu vlastně run od Infinity Crisis po Final crisis, to znamená i včetně všeho, co je mezitím a co na sebe tak nějak navazuje. Takže jsem dočetl skvělou Inifnity crisis a teď jedu 52 a to je paráda. To jsem fakt nečekal! Kupa vedlejších postav, děj odehrávající se v reálným čase jednoho roku - fakt dobrý! Je vidět, že na tom mákli ti nejlepší (píše to Johns, Morrison, Waid a Rucka a nevíte, kdo píše co přesně) a stojí to za to!

Rhaegar

Já z rebirthu přečetl story arc Dark Nights - Metal, Není to sice žádná extra třída, ale zase se zato nikdo nemusí stydět. A Capullova kresba je fakt fajná. Některej ten generickej duhovej hnus některých kreslířů je fakt otřes :D Ale to už holt patří k žánru...

Spacecore

Tak teď je ideální čas přeskočit na No Justice a hned vzápětí na Justice league od Snydera, která je skvělá

Wrai

No moment...Snyder predsa nenatočil JL ale Whedon, nie? ... on len napísal scenár podľa, ktorého sa to nenatočilo...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář