DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 20:33:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Malkivian

Zdravíčko, nějaký kovaný fanda DC, který by mě byl ochotný trochu víc zasvětit do Rebirth iniciativy? :)
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

Spacecore

Skvělý žebříček hirearchie nejmocnějších bytostí a postav DC univerza: https://imgur.com/gallery/KPLRK

Dlouho pátrám po tom, které postavy jsou nejmocnější a tady jsou všechny a v dost logickém pořadí..

Malkivian

No, tak jsem se nakonec rozhoupal a "novou" Rebirth sérii vzal hezky od podlahy (tj. Green Lanterns, Hal Jordan, Wonder Woman, Batman, Hellblazer, Aquaman a možná jsem ještě na něco zapomněl  :) ).

Dojmy zatím veskrze pozitivní. Není to sice restart jako takový, takže člověk čas od času přemýšlí kde se vzal ten či onen a co se to vlastně děje, ale nejde v zásadě o nic rušivého.

Jen teda... jak jsem takhle rozečetl x superhrdinských sérií, všechno se mi to tak nějak dalo do perspektivy a přijde mi to vlastně strašně blbý rofl Obzvlášť vtipný mi to přijde v kontrastu k tomu, jak se vydavatelství vždycky chlubí, jaký velký scénáristický eso se jim podařilo ulovit. Zápletky jako takový v zásadě dobrý, ale ty dialogy... Ty jsou jak vystřižený ze slohovky studenta střední školy (snad krom Hellblazera, který mi přijde cool se vším všudy).

Jsem jen přehnaně kritickej vocas, nebo jsou tyhle sešitovky fakt děsně blbý? :)
Aktuálně připravuju:

Spacecore

Citace od: malkivian v 03 Březen, 2018, 17:57:14
Jsem jen přehnaně kritickej vocas, nebo jsou tyhle sešitovky fakt děsně blbý? :)

Když čtu nějaký dlouhý eventy o tisící stranách, taky mě to občas už irituje a týrá, ono to ale jaksi patří k superhrdinskému žánru.. Když čtu ale booky, tak to necítím a bavím se.

Gmork

Pro milovníky Gothamu a Batmana několik stolních her.
Některé jsou opravdu nabušené... třeba některá vyjde i tady. ;)

https://www.kickstarter.com/projects/806316071/batmantm-gotham-city-chronicles
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Malkivian

Citace od: Gmork v 21 Březen, 2018, 12:39:09
Pro milovníky Gothamu a Batmana několik stolních her.
Některé jsou opravdu nabušené... třeba některá vyjde i tady. ;)

https://www.kickstarter.com/projects/806316071/batmantm-gotham-city-chronicles

Na to už jsem taky koukal. Vypadá to vážně parádně! Jen ty prachy jsou nekřesťanský :) Nebo přesněji řečeno, stojí to jak běžný, větší a "kvalitnější" deskovky. Ale to neznamená, že je to fajn :) Dvojnásob, když ta kampaň člověka víceméně nutí spíš do těch 320 něž 140 dolarů.
Aktuálně připravuju:

Malkivian

God damn it!! Jak mě mohla minout společná iniciativa Crwe a BB/Artu ve vydávání znovuzrozenýho DCčka? Každopádně obrovský palce hore, byť mi tam chybí pár sérií --poz --poz --poz Ale chápu, proč ve výběru absentují :)
Aktuálně připravuju:

Malkivian

Jelikož jsem se v poslední době komiksově zas tak neangažoval (vyjma uplynulých dvou týdnů), úplně mi uteklo, že dal Bendis sbohem Marvelu a podepsal mnohaletou smlouvu s DC F:/ Jestli jste to tu už důkladně prodebatovali, tak se omlouvám, ale zajímali by mě zdejší názory na tuhle šarádu?
A jak myslíte, že by to mohlo ovlivnit filmový DC vesmír, na jehož rozvoji by se měl Bendis rovněž podílet? A bude vám vlastně v Marvelu chybět? :)
Aktuálně připravuju:

Spacecore

No, já si z knihovny odpůjčoval Rebirth od Crwe a jako jsem rád, že jsem to nekupoval. The New 52 mám v knihovně a naprosto skvělý, tam mi chutnaj všechny řady, ale Rebirth jsem se pronudil. Ještě nemám zdaleka všechno, ale to, co jsem dal mě fakt nevzalo. Nevím ani čím to je. Možná tím, že jsem to četl na nočních v práci, ale spíš ne :)

ALE za to jsem se naprosto nadchnul do DOOMSDAY CLOCK.. dal jsem si The Button, potom skvělý Reborn se Supermanem a Mr. Mxyzptlkem a poté Doomsday clock, u kterých jsem teda čekal průser, ale troufnu si říc, že se tvůrčí tým přiblížil (ale ne vyrovnal) původním Watchmenům a zbývají právě tři díly z nichž jeden vychází zítra a způsob jakým to může skončit je monumentální. čtete někdo? nechystáte překlad?

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář