DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 20:33:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sx

To jsem sama zvědavá, kdo budete co doporučovat.

Já si teď jdu udělat radost Sudžukovou kresbou WW, který tu sérii pro mě naprosto zachránil  --poz Po Atkinsovi...  F:/

Ale abychom nezamluvili ty Supermany  :--

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

sx

A teď mi někdo vysvětlete, co bude kontinuita dělat se...

smrtí Catwoman a Robina?

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

Wrai

sx

Čteme asi oba ty stejné internety, čili je to lákavé, ale ta druhá paní se taky nenarodila včera  ;)

sx

SlavoK

04 Červen, 2013, 21:31:52 #25 Naposled upraveno: 04 Červen, 2013, 21:33:41 od SlavoK
Keby len 3D špeciálky, ale naviac zloduchovské 3D špeciálky, paráda to bude, teším sa.

(Zloduchov mám ja osobne na komiksoch najradšej)

sx

A jak to asi bude vypadat tištěné? Se mi líbilo už tohle a to byly jen vystřihovánky:

sx

sx

sx

Výborně, už se v tom zase nevyznám  :D Jen tak namátkou, co se valí...

Forever Evil: Arkham War #1
Batman #23.1 The Joker #1
Batman #23.2 The Riddler #1
Batman #23.3 The Penguin #1
Batman #23.4 Bane #1
Batman and Robin #23.1 Two-Face #1
Batman and Robin #23.2 The Court of Owls #1
Batman and Robin #23.3 Ra's al Ghul and the League of Assassins #1
Batman and Robin #23.4 Killer Croc #1
Batman: The Dark Knight #23.1 The Ventriloquist #1
Batman: The Dark Knight #23.2 Mr. Freeze #1
Batman: The Dark Knight #23.3 Clayface #1
Batman: The Dark Knight #23.4 The Joker's Daughter #1
Detective Comics #23.1 Poison Ivy #1
Detective Comics #23.2 Harley Quinn #1
Detective Comics #23.3 The Scarecrow #1
Detective Comics #23.4 Man-Bat #1
Batman/Superman #3.1 Doomsday #1

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář