DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 20:33:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sx

:-* Jj, na to se velmi těším.  Po tom, co jsem ve Smallville viděla Zatannu, tak mě hodně mrzelo, že tam Diana nikdy nebyla...

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

sx

Namátkou, co jsem si v poslední době oblíbila...  ;)

"ns"

"ns"

"ns"

"ns" "ns" "ns" "ns"

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

alexxiik

Prdel z toho prvého screenu si pamätám, to som tuším prekladal ja...  :--
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!

sx

BadHorse

weee....tady to vypadá dobře :3   8-)

nové 52 se snažím jakžtakž sledovat(i když jsem teď na pár měsíců dala přednost škole a už se mi to začíná zamotávatXD)...  můj nejoblíbenější je jednoznačně Flash :D (ok je to z velké části díky kresbě  :-[ )

sx

Flash teď vlastně už dlouho chybí v JL, což? Se musím podívat, co se mu děje...

Ale asi teď exploduje Sup-fandom:

Nehledě, že se chystá další Smallville speciálka => http://www.dccomics.com/comics/smallville-season-11-special-2013/smallville-season-11-special-1

sx

Ninjer

Tak All-Star Superman je možná nejlepší Supermanův komiks vůbec, tak ať si ho reprintují klidně milionkrát ;)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

sx

O to žádná, já miluju ten animák, ale chci někde vidět tabulku všech sešitů, který teď se Supem jsou a budou kolem filmu. Jestli je možný, aby si to jeden nerd všechno pořídil  :) :D

martinstefko

Když už je tu tohle téma,  docela by mě zajímalo, které série z New 52 vám teď přijdou nejlepší? Já jsem si od nich dal asi na tři čtvrtě roku pokoj a docela rád bych věděl, na kterou se zaměřit, respektive, k jaké se vrátit.
Denně aktualizovaný blog o komiksu:
http://www.comics-blog.cz

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář