DC Comics pokec

Založil sx, 27 Duben, 2013, 19:33:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sx

27 Duben, 2013, 19:33:43 Naposled upraveno: 03 Červenec, 2013, 09:35:13 od Kocour
Podle vzoru Marvel pokecu bychom tu mohli rozebrat všechno, co se dělo, děje a bude dít na stránkách DC  :)

Už jsem pár dní pěkně napružená z posledního vývoje trojúhelníku Wonder Woman / Superman / Orion a to je jen špička ledovce. Nejdřív jsem byla k new 52 skeptická, teď se jí snažím přijít na kloub a dost mi vadí, jak to do sebe nezapadá, i když by mělo. To prolínání je takové podivné.

Ale určitě i mimo tyhle postavy si každý najde to svoje, takže hurá do toho. Třeba objevíme realitu mezi JL, JLA a Injustice :D

Bavil vás víc Trůn Atlantidy nebo H'el on Earth?

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

SlavoK

Z new 52 čítam takmer všetko a DC mám v súčastnosti omnoho radšej než Marvel. Bavili ma obidva rovnako dobre.

sx

A co říkáš na Oriona a to je působení mimo WW? A komplexnost mezi Super-manem-boyem-girl? Ze začátku jsem se extrémně nadchla pro Kenneths Rocaforta, dělá krásná plátna, ale někdy ta zkratka v detailech už není nic moc. Ale podobně jako práce JH Williamse III  to jsou ty obrázky, pro které stojí žít ;)

Co třeba pokračování DC U presents? Pokračuješ?

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

sx

Citace od: eda v 22 Květen, 2013, 18:55:55
Superman 020 (2013) (Webrip) (The Last Kryptonian-DCP)

http://www.tusfiles.net/5g0e7nwk0fod

Ten triangl Sup-Orion-Diana už je zase naprosto  rofl F:/ :--

Hankey

Zdravím, prima topic, chci se zeptat, jestli je New52 příležitost pro nováčky začít s DC..? Vždycky jsem byl spíš Marvelovskej typ a do rozjetýho vlaku DC se mi naskakovat nechtělo, ale v rámci nějakýho fresh startu bych se do toho klidně s chutí pustil.. Samozřejmě počítám s tim, že zatim je drtivá většina dostupná jenom v originále.. ;)

SlavoK

23 Květen, 2013, 22:55:04 #5 Naposled upraveno: 23 Květen, 2013, 23:31:12 od SlavoK
Citace od: Hankey v 23 Květen, 2013, 22:45:33
Zdravím, prima topic, chci se zeptat, jestli je New52 příležitost pro nováčky začít s DC..?

Určite áno a naozaj odporúčam. A pár prekladov z new52 tu na fóre aj nájdeš.

Hankey

Děkuju za odpověď, no a jak bude čas, tak se do toho pustim.. ;)

sx

Já myslím, že nebude od věci si tady načíst v překladu Aquamana, príma do toho spadl jeden event s Justice League. Z toho člověk vykouká, co se tak stihlo zatím za ty necelé dva roky udělat. V knížkách vychází teď hlavní Supermanové a Batmani, ono se to docela posbírá.

sx

Cha, teď jsem si pročítala Justice League 20 a navazovat bude Justice League of America 5, už to začíná být zase pěkně zamotaný.

Dobrej byl taky event, kde se propojovala celá série Superman, Supergirl, Superboy. Do Supermana teď přechází postava z Wonder Woman Orion, ale kontinuita lehce kolísá mezi WW a S sérií. Pak tu byl ten Aquaman. Teď je nějak Flash v JL Dark... Prostě ideální čtení pro lidi, co rádi puzzle  :D ;)

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář