BeeSee - sebrané hnusy

Založil BeeSee, 27 Březen, 2008, 16:49:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Blaine

Citace od: keram v 15 Říjen, 2008, 20:20:28
dostal som prvú papierovú verziu Ultimates na kontrolu... a musím povedať, že je to velmi dobrý pocit, držať v rukách rozpracovaný komiks na ktorom ste sa podielali. to sa ani nedá opísať, to musíte zažiť. našlo sa tam pár chýb (premenovania postáv, muž hovoril ako žena, nesprávne umiestnené bubliny) ale už by to malo byť v pohode. dúfam, že  mi tam Pavlovský nechá toho Captain America (no, uvidíme) a že mi pošlú na kontrolu aj Batman: Long Halloween.

aaah wet dream  :D
ad Cap: doufam taky, doufam! to by byl precedens a i v ostatnich, i kdybys na tom nedelal by musel zustat Cap. Btw jestli se nepletu, tohle je kompletni volume jedna? tzn. ta prvni serie ktera je o "Skrullech"?

Moje veci - klik na V. von Dooma!
"Doubt is a disease of lesser intelect." - Victor von Doom
podpisy od kerama a Sira_Peta

keram

prvá séria, prvý book, dieli 1-6. budúci rok budeme (dúfam) prekladať pokračovanie 7-13, v ktorých pôjde o tých Ultimate Skrullov a masaker.

Blaine

Citace od: keram v 15 Říjen, 2008, 20:40:24
prvá séria, prvý book, dieli 1-6. budúci rok budeme (dúfam) prekladať pokračovanie 7-13, v ktorých pôjde o tých Ultimate Skrullov a masaker.

wooo tešung jak svina, tohle je vecicka, kterou si proste nemuzu nechat ujit! :oD

Moje veci - klik na V. von Dooma!
"Doubt is a disease of lesser intelect." - Victor von Doom
podpisy od kerama a Sira_Peta

BeeSee

tak jsem konečně na stránky naházel všechno co jsem chtěl... kdo chce může kouknout  rofl rofl rofl

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář