ROD

Založil Daz, 14 Únor, 2013, 18:30:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daz

Ahoj, jsme noví a pořád celkem mimo a nutně potřebujeme jakoukoliv zpětnou vazbu na komiks který děláme:)
Budeme moc rádi když nám kdokoliv napíše jak se mu to líbí či nelíbí nebo co by kdo z vás udělal jinak aby jsme věděli jak tu naši práci dále směrovat.
Abych nás trochu představil ... já jsem kreslíř a scénář k tomu našemu "Dílu" píše Marty. Oba dva jsme se donedávna zabývali spíše undergroundovým hip hopem než undergroundovým komiksem a možná už někdo z vás měl tu čest na nás někde na internetu narazit . Komiks se jmenuje ROD a myslím že je zbytečné se tady kdovíjak rozepisovat o příběhu na ten se můžete kouknout tady na facebooku
https://www.facebook.com/komiksROD
popřípadě v mnohem lepší kvalitě zde na deviant artu
http://komiksrod.deviantart.com/gallery/  ;)

DevCageR

Zdravím, první důležitá otázka... Kolik vám je?
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Daz

Tak odpověď na tuhle otázku přeskočíme protože absolutně nesouvisí z ničím podstatným ale je nám dohromady hodně,  oba jsme se v posledních měsících stali otci, takhle by to mělo stačit:)

DevCageR

14 Únor, 2013, 22:59:27 #3 Naposled upraveno: 15 Únor, 2013, 11:04:23 od DevCageR
Citace od: Daz v 14 Únor, 2013, 22:41:55
Tak odpověď na tuhle otázku přeskočíme protože absolutně nesouvisí z ničím podstatným ale je nám dohromady hodně,  oba jsme se v posledních měsících stali otci, takhle by to mělo stačit:)

Budeš se divit, ale může to znamenat hodně. Může se od toho odvíjet debata dál. Já když dávám zpětnou vazbu, tak naznačuju i to co by stálo za pozornost nebo za zlepšení. Tedy předpokládám, že to je, mimo jiné, náplní konstruktivní kritiky a zpětné vazby. I když jde o underground. A pakliže se budeme bavit o tom na čem zapracovat, docela hodně to souvisí i s věkem. Kdyby mi 18 kluk představil super kresby tak bude jeho potenciál na zlepšení úplně jinej než u padesátníka, co nekreslí moc dobře. A se scénářem se obávám, že to platí ještě o to víc.... Ale můžeme se bavit taky o tom, co pro vás znamená "nutná potřeba zpětné vazby" nebo "co by kdo z vás udělal jinak"  ;) ale beru to tak, že je vám oboum kolem triceti nejmíň...
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

mankin

Aha... takže toto zase nebude komiks... Ďalší, prosím.

Daz

jj ber to tak že jsme oba mladí otcové kteří s tímto vším před půlrokem začali, jakkoli to vypadá jsme stihli cca za 6 měsíců při práci,výchově dětí a všech normálních životních starostech.A tím nemyslím jenom tenhle komiks ale konkrétně u mě celý ten výtvarný vývoj:) předtím jsem nic nenakreslil skoro 15let, schválně zkus si to jak to to pak pujde  ;) necítíme žádnou silnou potřebu dělat nějaké díry do světa, to bychom museli být trošku větší géniové, jen nám jde o to aby při té energii kterou ze sebe vydáváme o tom komiksu někdo věděl a měl nějaké fanoušky. Ty fanoušky z té hiphopové komunity si dozajista najde ale tady jsme kvůli těm komiksovým a hlavně kvůli odbornému posouzení ;)
Takže bych to shrnul takhle: ber nás jako osmnáctileté začínající kluky a podle toho do nás   --neu bez žádných servítek:) Zvlášť od tebe to bude myslím hodně konstruktívní a pomůže to :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář