Guardians of the Galaxy 2 (2017)

Založil Raul, 04 Leden, 2013, 11:47:17

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

eda

Souhlasím s Rassem. Drax=Batista no jsem zvědavý on žádný velký herec není.
Boubín. nelíbí.
Netopýři těžko přeperou líný šváby a plechová gondola rozbouří salámy.
Za svoji práci požaduji peníze nebo ekvivalent v žabích kůžích.
Takže, ty jsi mi chtěl rozčísnout pěšinku, cizinče.

myth

V Muž s železnými pěstmi byl dobrej. Ale je fakt, že u něj výkon závisí na scénáři a režisérovi.

Jinak mě přijdou všichni docela nic moc. Mýval a strom neřeším, ty nemám rád ani v komiksu (resp. komiks sám je mi dost volný hlavně díky nesympatickým postavám v podobě mývala a stromu). Ale Drax vypadá jak kdyby měl neštovice, Star Lord jako houmlesák a jestli si Gamoru jako erotickou a vyzývavou ženu představují takhle, tak jsem asi vážně divnej, protože při pohledu na ní si jí představím tak akorát, jak mi vytírá podlahu.

Rass

18 Únor, 2014, 09:20:03 #22 Last Edit: 18 Únor, 2014, 10:31:39 by Rass

Teda, Gamora a Drax nič extra. Máme sexi herečku, ktorá má hrať sexicu s mečom oblečenú v "boratovkách", ale radšej jej dáme skafander...  --neg

...údajne tretí infinity gem. Čo vy na to? Bude v tretích Avengers Rukavica?

Wrai

trailer ešte nevyšiel?...Niekedy v týchto dňoch by mal.

Amyee

Citace od: Rass  18 Únor, 2014, 09:20:03
Teda, Gamora a Drax nič extra. Máme sexi herečku, ktorá má hrať sexicu s mečom oblečenú v "boratovkách", ale radšej jej dáme skafander...  --neg

Fajn hodnotit Gamoru a Draxe z jednoho nekvalitního obrázku... a mám dojem, že Gamora už ty "boratovky" hodně dlouho nenosí, v současnosti v komiksu má myslím nějakou kombinézu. A zrovna ty plavky by vypadaly fakt trapně ve filmu.

Citace od: Jigvell  18 Únor, 2014, 12:40:49
Jinak, ví se, jakou roli bude mít v tomhle filmu Thanos? Bude tam mít nějáký rozumný výstup nebo jen cameo?

Kdo ví, má se tam objevit, bude představený a snad tam bude na delší dobu, než pár minut. :)

Rass

Nie je to prvý obrázok, ktorý vidíme, ok? Mne sa na Draxovi nepáčia tie jazvy / tetovania, je to dosť neprehľadné, proste len také machule. Navyše je viac šedý, než zelený, asi aby ho odlíšili od Gamory.

Teaser navnadil.  :oD

myth

Na tohle asi nepůjdu. Sice scifi - dobrý, hvězdný boje - dobrý, ale prostě me až nezkutečně sere mýval se stromem. Nevím proč, ale tihle dva mě odradili už od komiksu. Ach jo. :'(

Rass

A to robíš chybu, že si to nečítal, lebo všetci ostatní okrem mývala so stromom by mohli na začiatku filmu pokojne skapať a aj tak by to bola stále pecka. Tí dvaja sú proste najlepší. Ale len v  príbehoch od Abnetta a Lanninga, oni ich práveže nepchali tak do popredia, takže boli ako Jack Sparow v prvých pirátoch. Čo záber to klenot.

eda

Boubín. nelíbí.
Netopýři těžko přeperou líný šváby a plechová gondola rozbouří salámy.
Za svoji práci požaduji peníze nebo ekvivalent v žabích kůžích.
Takže, ty jsi mi chtěl rozčísnout pěšinku, cizinče.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí