Y: Poslední z mužů - Zvláštní vydání

Založil BeeSee, 06 Listopad, 2012, 06:00:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

BeeSee

Jen se změnil čas, stala se nějaká ta přírodní katastrofa, proběhla prohibice, ale jinak se v podstatě nic nestalo. I takto by se asi dal definovat čas mezi vydáním dvou booků populární série Y: Poslední z mužů.  Jo, vlastně ještě napadl a roztál první sníh... Každopádně máme tady již sedmou knihu této série nazvanou ,,Zvláštní vydání". Ve světě bez mužů uběhly již tři roky a nový řád dostává konkrétnější obrysy. Ideálně na tom jsou skupiny či jiné instituce, které již v době před katastrofou měly ve svých řadách více žen. Zbytek tak nějak musí přizpůsobit. Svět se oklepal z nejhoršího a dokonce již vycházejí noviny. A nejen noviny, ale i pořádný bulvár, který i v této době honí senzace jako vlk zajíce.
     Yorick už se oklepal z prvotních šoků, naučil se fungovat v nových pravidlech světa a stále častěji dělá méně dětinských chyb, které vedou k ohrožení jeho, coby posledního samce na Zemi, ale také jeho blízkých, kteří se mu snaží zachránit ono nářadíčko mezi nohama. Svět se změnil a všichni pomalu zapomínají na to co bylo předtím. Jen náš hrdina stále nemůže zapomenout na svou snoubenku Beth. Navíc teď je jí v podstatě nadosah, protože se svou doprovodnou ,,družinou" ocitl u břehů Austrálie. Není nic snadnějšího než vyskočit na pevninu a v rozvalinách Sydney začít pátrat po své vyvolené. Ovšem dle dohody s posádkou lodi na to má jen čtyřiadvacet hodin. Přesto se posune k jakémusi dílčímu úspěchu. Ale za onu dobu zažije na pevnině spoustu dobrodružství a pořádných lapálií. Ještěže má po boku agentku 355, která se vyzná v tlačenici a umí si poradit skoro v každé situaci.
    Pokud jsem minulý díl označil jako klid před bouří, tak v tomto díle už začíná vát vítr, který zvěstuje, že se blíží něco velkého. Sic se dočkáme nějaké té akce, ale je nám dávkována po špetkách, přesně podle receptu scénáristy Briana  K. Vaughana.  Spíše jsou nám poodkryty nová tajemství a zápletky, ale především se budeme ve vzpomínkách vracet do doby než to všechno začalo. Nahlédneme například pod zatím neproniknutelnou a drsnou slupku agentky 355. Ale víc prozrazovat by byl hřích, protože pokud tuto sérii sledujete, tak sedmý book stejně zhltnete jako malinu.

Y: Poslední z mužů #7: Zvláštní vydání
Scénář: Vaughan, Brian K. Kresba: Pia Guerra,  Goran Sudžuka, José Marzán jr.
BBart komiks / 2012

Recenze na 1. a 2.díl
Recenze na 3.díl
Recenze na 4.díl
Recenze na 5.díl
Recenze na 6.díl

mankin

Tento diel som zhltol ako malinu cestou vo vlaku. Parádička. Už aby tu bola ďalšia kniha ;)

Kocour

CSE_AC/DC

Kolik jich vlastně ještě bude? Od prvního dílu mi leží všechny zabalený v igelitu, a zařekl jsem se, že si to přečtu až to bude kompletní, protože to považuju za snad nejzajímavější komix co ve sbírce mám...:) inu... co zajímavějšího by mohlo bejt, než se probudit do světa kde jsou jen baby, že?:)) v eng to sice stažený mám, ale chci si počkat na kvalitní překládek, tak mě zajímá, kolik dílů ještě zbejvá vydat, než se do toho pustím...:)  :D počítám, že snad už víc jak dva to nebudou, že?:)
Tyto komiksy mám navíc:
https://comicsdb.cz/sbirka/1422/cse-ac-dc/1/1/1
Pro kocogeláky za hubičku..:D néé doslova..:D

CSE_AC/DC

Ještě tři?:) No tak na jednu stranu jsem zpruzenej :D a na druhou stranu jsem rád, čím víc takovýdle kvalitní četby, tím líp... :D :oD --poz
Tyto komiksy mám navíc:
https://comicsdb.cz/sbirka/1422/cse-ac-dc/1/1/1
Pro kocogeláky za hubičku..:D néé doslova..:D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář