trailery

Založil Wrai, 04 Říjen, 2012, 21:43:18

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Spacecore

Ten trailer na Terminátora se mi líbí, ale štve mě, že to bude navazovat na dvojku ::) mě se trojka a Genysis líbily.. i se čtyřkou nemám problém..

přihazuju trailer na bažináče

Wrai

teším sa, vesmírna temátika, kde emzáci neutočia na Zem tu dlho nebola:

Wrai

Rell

19 Červenec, 2019, 01:45:47 #543 Naposled upraveno: 19 Červenec, 2019, 02:00:37 od Rell
Top Gun...no těším se...ale napadla mě jedna myšlenka...aby nebyl i 3 díl, kde bude Cruise 100 letý.. rofl
Spíš se divím, že při dnešních trendech nenatočili remake, ale asi si uvědomili, že tím by ten film určitě poslali do kytek...jako skoro pokaždé...

Ad Astra...to vypadá sakra dobře...scifi, hlavně vesmírnou fakt můžu...  :oD 

Swamp Thing....no těším se i obávám, u DC člověk nikdy neví co z toho bude... ;D

p.s. apropo jak to vypadá vůbec s dalším Indiana Jones?
Stále se to nějak odkládá....Fordovi už za chvíli bude 80...aby se toho chudák dožil... :--
No alespoň, že už stihl Blade Runner 2049 a a nové Star Wars.... tam mě, ale trochu naštval epizodní rolí....(to, ale všichni z původní série)...

Spacecore

Jednička vypadala v kině skvěle, těšung na dvojku.

quetzalogg

19 Červenec, 2019, 12:23:17 #545 Naposled upraveno: 19 Červenec, 2019, 12:26:25 od quetzalogg
Citace od: Rell v 19 Červenec, 2019, 01:45:47Swamp Thing....no těším se i obávám, u DC člověk nikdy neví co z toho bude... ;D

Na Swamp Thing nemusíš už čekat, prvních 7 dílů už je venku a nejsou špatný. Horší je, že už budou jenom 3 a tím to DC utípli, hned po první epizodě rozhodli o ukončení seriálu (mělo to nějaký daňový důvody nebo co ).

Rell

19 Červenec, 2019, 12:40:15 #546 Naposled upraveno: 19 Červenec, 2019, 13:16:46 od Rell
to quetzalogg:

Vím o tom...ale čekám až to bude komplet...tuším, že Gmork to sem házel i ve FR... ;)

to Spacecore:

...tak "To" vypadá fakt velmi dobře...že by se konečně zlomilo Kingovo malé prokletí v TV a filmu?

Spacecore

hele, jestlis neviděl jedničku, tak si to rychle stáhni, stálo to za to...

Rhaegar

Zatím nemám čas se řádně probrat novinkami z SDCC, ale námátkově jsem se dostal k tomuhle a bude to pecka dámy a pánové

Rhaegar

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář