trailery

Založil Wrai, 04 Říjen, 2012, 20:43:18

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

MikeZ

alexxiik

Pripomina mi to jeden film zo zaciatku 90.tych rokov... tiez tam boli bitky obrich robotov, ale navzajom proti sebe... cant remember the name  :oo

MikeZ

http://www.csfd.cz/film/3350-robot-jox-zapas-robotu/

Ravenn

Citace od: MikeZ v 13 Prosinec, 2012, 08:27:28
http://www.csfd.cz/film/3350-robot-jox-zapas-robotu/

To byla pěkná ptákovina, strašně mi to připomínalo ten hnůj jménem Power rangers

analytik

13 Prosinec, 2012, 10:00:06 #44 Naposled upraveno: 13 Prosinec, 2012, 10:03:58 od analytik
Nemôžem si pomôcť, ale podľa mňa to vyzerá na s$%čku. Snáď sa pletiem.

PS: to musí byť v každom akčnom filme nejaká motivačná prednáška pred nastúpenou jednotkou? Veď je to hrozne trápne.

Ravenn

Mě se to taky nezdá a že by Guillermo del Toro začal dělat filmy ve stylu Transformers, s usa proslovy?

Kocour

Mno uvidíme - normálně bych z tohodle jásal, ale začínám být těch Skyline/Transformers/Battlefields alá M. Bay filmů přejedený... :(
Takže spíš než na tohle se příští rok těším na ty sci-fi Oblivion a After Earth...

strougy

Citace od: Ravenn v 13 Prosinec, 2012, 09:57:01
To byla pěkná ptákovina, strašně mi to připomínalo ten hnůj jménem Power rangers

Ale no ták, když se na Power Rangers kouká s kupou piva či rumu a několika řádně přiopilými kamarády, pak je to pecka jako prase ;)
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Wrai

Nejedná sa o trailer, ale o 9min. preview Star Treku(kinorip)

20121214 182600

Marvin

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář