Papírová archeologie I. a II. Historie vystřihovánek v časopise ABC

Založil renok, 23 Červenec, 2012, 17:24:29

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

quetzalogg

Citace od: Blokic v 14 Červenec, 2019, 14:41:20Nepřekonatelný Richard Vyškovský oslavil devadesátiny!

https://www.idnes.cz/technet/technika/vystrihovanky-richard-vyskovsky-narozeniny-devadesat-let-vyroci.A190712_152644_tec_technika_mla

Klobouk dolů...

A pořád ještě tvoří... já v tom věku budu rád, když občas vytvořím pevnou stolici, pokud tu vůbec budu.

Takže pane Richarde, všechno nejlepší, a dík za ty formule... domečky... plachetnice... které mě učily trpělivosti a pečlivosti.

jmaky

Nejlepší autor,  ostatní jsou o level níž.  Jen ruční kresba je naprosto úchvatná.  Vše nejlepší přeji dnes již poněkolikáté!
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Blokic

Tak bohužel pan Vyškovský včera zemřel - no jo, všechno jednou končí.
Nicméně vzpomínky zůstávají.

Rell

Tak to je smutná zpráva...
R.I.P. pane Vyškovský...a díky za všechny ty papírové modely u kterých jsem strávil hodiny i dny  zábavy...

nob321ody

,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Taťka Tuleň

Moje překlady: Lady Spitfire, Wunderwaffen, Arctica, Hercule, 20 000 století pod mořem, Orbital, Merlin, Opuštění, Questor, 9 tygrů, Univerne, Médea, Spynest, Petr Pan, Podivuhodná cesta, Prométheus, Zeměpis Marsu, Golden Cup, Karavana, Planetka, James Bond, Templář, 365 samurajů, Hlubina, Den D, Koba, Blake a Mortimer, Androidi, Valerian a Laureline...

vn

Taky jsem to slyšel v rádiu. Je to už dávno, co jsem bojoval s jeho modely z abíčka,
ale stále na to rád vzpomínám. R.I.P.

jmaky

Tohle jsou okamžiky které každí ví, že jednou přijdou a zároveň podvědomě je nechce prožít.
Jeden takový den byl dnes. Ráno jsem se to dočetl na fb a slušně mne to rozhodilo...
je to pro mne velká ztráta, protože byl velkým vzorem a etalonem kvality modelářství!!!

Je to smutný den...
Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář