DC Filmy - JL: Snyder's cut

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 22:35:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

myth

Boudou rádi, že zase diváky pumpnou o další peníze za nic moc film. ;)

Rhaegar

22 Květen, 2020, 16:20:41 #942 Naposled upraveno: 22 Květen, 2020, 16:29:47 od Rhaegar
To není fér. Warneři dávají na přetáčky a dodělání efektů přes 20 mega dolarů.
Navíc ten film by měl být dostupný na HBO GO pro všechny předplatitele.

Spacecore

Já se těším a hlavně doufám, že to povede k novému Supermanovi s Cavillem a Flashpointu a novýmu restartu. Každopádně nedávno jsem viděl Justice League asi po čtvrtý a stále mě baví i při kritickém pohledu neshledávám žádné větší nedostatky :D Jako nedostatky v celém propojeném vesmíru DCEU jsou a velký, ale ten film prostě špatnej není, líbí se mi pořád a Snydercut bude fér. Těším se.

Wrai

Neviem, či je to pravda, ale ževraj by mal mať až 4 hodiny...nový Superman s Cavillom? Však ten ako skončil, ako aj Efleck...podľa mňa je to jediný dôvod prečo to WB odobrilo...rozhodne som zvedavý na Snyderovú víziu, nejaké tie infošky uzreli svetlo-sveta počas natáčania, ako Superman v čiernom a podobne, no uvidíme.

myth

Superman v černém snad měl být jen jeden závěr, kdy se dívá na černý kostým, ne? Nejsem nějak přesvědčený, že "Snyderův střih" bude nějak lepší. Možná mu ale prospěje rozstříhání na díly, protože kontinuita děje je největší Snyderova slabina.

Spacecore

Snydercut bude buď 4 hodinový film, nebo 6ti dílná minisérie.. A nový Superman s Cavillem už je v jednání..

myth

To by bylo super.  :oD  Cavill je možná trochu prkenný herec, ale jako Superman je opravdu přesvědčivý. A historie je plná hrdinných filmů, kde schopný režisér dokáže i s takovými herci podat skvělý výkon (Barbar Conan by mohl vyprávět a nebo když zůstaneme u DC potom Aquaman ;)  )

myroslav

V nejakom rozhovore Snyder povedal, že to čo sme videli v kine je asi len 1/4 jeho verzie takže ja sa teším. Nech už to dopadne akokoľvek horšie kao to čo sme dostali to asi byť nemôže.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář