DC Filmy - JL: Snyder cut

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 22:35:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

kony83

Podle nápisu to je repelent na padoušky, Batman by to na nepadouškovskou ženu nepoužil :)

myth

Rhaegar
300 i Strážci jsou jako komiksy psány po kapitolách, přičemž u Strážců je to daleko výraznější. Snyder to ostatně také tak přenesl, máš vlastně několik epizod, které pospojuje do jednoho filmu. To, proč ti to nepřijde je, že už jsou takto psány předlohy, které jsou dostatečně kvalitní, aby měly toto propojení plynulé.

Batman vs Superman je takto koncipován také, ale problém (ne tedy jediný) je onen hladký přechod mezi nimi. Ten zde dost drhne. Stejně tak, jak se rozhodl pojmout hlavně Supermana. On je strašně nekonzistentní ve svém jednání. Prostě buď měl "sundavat kočky ze stromů" nebo "na ně kašlat", ale on dělá obojí a není jasné proč. Podobně i Batman, byť u něj to není na první pohled tak do očí bijící, protože jeho motivace je přeci jen uchopitelnější. Hlavní problém ale u nich je, že zcela chybí nějaké rozumněji rozebrané důvody, proč jsou proti sobě (to proč se potom zase skamarádí raději nerozebírat) a celkově jejich chování ve filmu je zcela nesmyslné.

Jinak třeba pojetí Batmana jako stárnoucího bojovníka se zločinem alá Návrat Temného rytíře mi přišlo velmi dobrý zámysl a o to více zamrzel výsledek.

Wrai

Ako mal pôvodne vyzerať váš obľúbený bad-guy Steppenwolf.


Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal