DC Filmy - JL: Snyder's cut

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 22:35:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

29 Srpen, 2019, 21:24:53 #920 Naposled upraveno: 29 Srpen, 2019, 21:35:56 od Rell
to Spacecore:

...sakra to jsem ani nevěděl, že Shazam se jmenoval vlastně Marvel....to se divím, že To Marvel nezatrhl dříve....
...ale jinak máš pravdu, jako oddechovka to bylo dobrý... :D


to Wrai:

...a když už jsme u tohoto topicu....neměl by se jmenovat spíše DC comicsové filmy či DC filmy?

Protože původně se léta jmenoval Man of steel, pak to byl Justice League, Batman v Superman, Aquaman atd. a teď se to jmenuje Shazam (2019)....
Jak se bude jmenovat za měsíc?  rofl  rofl  rofl

Ono pro neznalé co sem nakouknou to musí být na hlavu....teď se to jmenuje Shazam, ale na začátku topiku je vše o Supermanovy... :--

Wrai

Volal sa aj "Joker - film" ale to Rass bezprecedentne rozdelil....volá sa vždy podľa aktuálneho DC filmu...ja som tiež toho názoru, že aby to bolo DC filmy všeobecná téma.

Rass

29 Srpen, 2019, 22:02:49 #922 Naposled upraveno: 29 Srpen, 2019, 22:14:00 od Rass
Premenoval som to, ale napadlo mi... 93 strán drístov... číta to niekto spätne? Nezmažeme to už a nezaložíme nové vlákno? Či to nie je problém, keď má topic toľko príspevkov?

Dám už ako aktuálny film Jokera?

Spacecore

klidně bych dal Jokera, ale podle mě by efektivnější bylo vždy určit aktuální film jako ten poslední co z DC vyšel, protože diskuze o nových filmech začínají již s prvními trailery např. rok předem a může se to sekat s premiérou posledního filmu.. ale co se týče Shazama, viděl jsem to půl roku po premiéře, asi tu takový opozdlík není další :-- takže klidně nahoďte Jokera..

anebo může v názv být víc např. Joker / Wonder Woman 2

Wrai


Wrai


Spacecore

Birds of prey vypadaj fakt debilně, ani trailer jsem nedokoukal ::)

Každopádně jsme s ženou zkoukli Jokera a .. já nevím no.. je to overhyped samozřejmě. Jako herectví naprosto třída A, režie ok, líbil se mi scénář, kdy mi přišlo, že to vše dává smysl a pěkně navazuje na sebe, nicméně to má pár much. Opět tu mám ten základní problém jako u Dark Knight trilogie. Je to moc zakotvený v realitě. Je to v podstatě film o magorovi, který se oblíká jako Joker, ne o původním originálním superpadouchovi s geniální i šílenou myslí. Stejně jako je Datk Knight thriller s lidma v kostýmech. Taky od první scény je příliš zřejmé kam to povede a co se stane, vše jakoby bylo vykonstruované pro zrod Jokera, když ho zkopali po druhý, už jsem si říkal, že to je příliš. Jakože jo, hrozný věci se lidem dějou pořád, ale tady to nebylo nahodilé, ale ty věci působily, že se dějou aby se děly. Taky se nedá s Jokerem moc sympatizovat, maximálně ho litovat, což je opět zásadní rozdíl oproti komiksu. Chyběl mi tu Batman, ačkoli tu vlastně byl, tak jejich vzájemná chemie je téměř stěžejní prvek celé mytologie. Zkrátka nevím. Jako film 5*, jako film o Jokerovi 3*.

Wrai


magik

Citace od: Spacecore v 11 Leden, 2020, 12:10:28Birds of prey vypadaj fakt debilně, ani trailer jsem nedokoukal ::)

Nahodou je to celkom dobry film, nieco ako Deadpool len so zenskymi postavami.
Ja som na to uz bola v kine dvakrat  ;D


Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal