DC Filmy - aktuálne: Shazam / Joker

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 21:35:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

29 Srpen, 2019, 20:24:53 #920 Naposled upraveno: 29 Srpen, 2019, 20:35:56 od Rell
to Spacecore:

...sakra to jsem ani nevěděl, že Shazam se jmenoval vlastně Marvel....to se divím, že To Marvel nezatrhl dříve....
...ale jinak máš pravdu, jako oddechovka to bylo dobrý... :D

to Wrai:

...a když už jsme u tohoto topicu....neměl by se jmenovat spíše DC comicsové filmy či DC filmy?

Protože původně se léta jmenoval Man of steel, pak to byl Justice League, Batman v Superman, Aquaman atd. a teď se to jmenuje Shazam (2019)....
Jak se bude jmenovat za měsíc?  rofl  rofl  rofl

Ono pro neznalé co sem nakouknou to musí být na hlavu....teď se to jmenuje Shazam, ale na začátku topiku je vše o Supermanovy... :--

Wrai

Volal sa aj "Joker - film" ale to Rass bezprecedentne rozdelil....volá sa vždy podľa aktuálneho DC filmu...ja som tiež toho názoru, že aby to bolo DC filmy všeobecná téma.

Rass

29 Srpen, 2019, 21:02:49 #922 Naposled upraveno: 29 Srpen, 2019, 21:14:00 od Rass
Premenoval som to, ale napadlo mi... 93 strán drístov... číta to niekto spätne? Nezmažeme to už a nezaložíme nové vlákno? Či to nie je problém, keď má topic toľko príspevkov?

Dám už ako aktuálny film Jokera?

Spacecore

klidně bych dal Jokera, ale podle mě by efektivnější bylo vždy určit aktuální film jako ten poslední co z DC vyšel, protože diskuze o nových filmech začínají již s prvními trailery např. rok předem a může se to sekat s premiérou posledního filmu.. ale co se týče Shazama, viděl jsem to půl roku po premiéře, asi tu takový opozdlík není další :-- takže klidně nahoďte Jokera..

anebo může v názv být víc např. Joker / Wonder Woman 2

Wrai

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí