DC Filmy - aktuálne: Shazam / Joker

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 21:35:01

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Rell

Sakra, z toho až oči přecházej....ten designer musel jet při tvorbě tohoto plakátu na fakt hodně dobrým tripu... :--

Rhaegar

Super už to vidím. Stačí pořádný jukebox soundtrack a je vyhráno ostatní se nemusí řešit :D

sackettboy

nič som od filmu nečakal, ale som aj tak poriadne sklamaný. úplne zbytočná sračka, humor vyslovene nútený. za mňa ďalší nevydarený DC film.

quetzalogg

Já zas tak zklamanej nebyl, prostě konzumní puberťárna, na nic jinýho si to ani nehrálo. Jen ten rodinnej patos na konci, bez toho to asi v Americe nejde...

Wrai

Spacecore

Konečně jsme si to s ženou pustili a bylo to OK. Taková správně pitomoučká taškařice. Ono kdyby tam nebyl Captain Marvel, tak by celý film byl úplně o hovně a stopáž byla taky přepálená, nicméně mytologie Marvel světa zde byla zasazena dobře, padouch ušel, Levi mě bavil a humor byl naprosto v pořádku. Párkrát jsem se od duše zasmál, ne vždy, ale humorně mi to sedlo víc, než ultra trapně na sílu tlačící Deadpool 2. Takže za mě paráda, mám rád Captaina v komiksu a tady mi přišel dokonce ještě oduševnělejší a ne tak zbytečně naivní jako v předloze. Je to na 3 a půl, ale ze sympatií dávám 4/5.

alexxiik

A nie je Shazam DC film?  :--

Či iba nesprávne vlákno?  8-)
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Spacecore

Citace od: alexxiik v 29 Srpen, 2019, 18:15:36A nie je Shazam DC film?  :--

Či iba nesprávne vlákno?  8-)
??? teď jsem zmatený, název topicu je Shazam ne? jsem vedle někde?

Wrai

Veď píšeš:

CitaceOno kdyby tam nebyl Captain Marvel, tak by celý film byl úplně o hovně a stopáž byla taky přepálená, nicméně mytologie Marvel světa zde byla zasazena dobře, padouch ušel

Spacecore

29 Srpen, 2019, 20:17:24 #919 Naposled upraveno: 29 Srpen, 2019, 20:19:57 od Spacecore
Tak Shazam se kvůli právům ofiko používá asi jen od roku 2011, jinak to vždy byl Captain Marvel a já ho tak oslovuju.. myslel jsem Marvel mytologii jako jeho vlastní reálie kolem Marvel family, Rock of Eternity etc.

Mě se nelíbí mu říkat Shazam, to je jméno čaroděje, on byl vždy Captain Marvel, tak sorry za zmatek

http://www.comixzone.cz/view/1980-captain-marvel-nebo-shazam

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář