DC Filmy - aktuálne: Joker

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 21:35:01

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

myth

Jistě, protože to předtím nezkoušel. Ale když už to uměl, proč třeba jednoduše "nesestřelil" loď  Zoda, když věděl, že to dokáže?

pizza

hlavním záporákem filmu byl pro mě Jonathan Kent, protože ty jeho výchovné rady byly hodné psychopata...

myroslav

22 Červen, 2013, 00:21:42 #62 Naposled upraveno: 22 Červen, 2013, 00:40:14 od myth
Citace od: pizza v 21 Červen, 2013, 23:33:41
hlavním záporákem filmu byl pro mě Jonathan Kent, protože ty jeho výchovné rady byly hodné psychopata...

No tak to hej, vidieť ako mu futrík zomiera pred očami a nemôcť (alebo skôr nesmieť) mu pomôcť, muselo dosť zamávať s Clarkom.

Čo sa týka tých schopností Zoda a kryptoňanov, tak asi veľa robilo to ich brnenie. Aj keď bolil na Zemi a bojovali so Supermanom, tak mali porovnateľnú silu ako on, ale nemali žiadnu z jeho ostatných schopností. Až v tom finálnom súboji Zoda so Supermanom, keď zhodil ten oblek, tak získal Zod aj ostatné schopnosti. Aj keď netuším prečo Superman skolaboval na tej lodi, vysvetľovali to tým, že je tam iná atmosféra, rovnaká ako bola na Kryptone a že jeho telo si tým musí prejsť, aby sa plne adaptoval na prostredie.

myth

Proč potom ale, když byli schopni vyrobit brnění, co jim dává síly Supermana, neměli na podobné bázi vyrobené své lodě? Své zbraně? Vždy, když mám nějakou ochranou zbroj, vymýšlím zbraň, na její zničení. Jestli to takhle bylo opravdu míněno, tak mi to přijde ještě víc nesmyslné.

Ale musím říci, že nejvíce mě irituje to Supermanovo masové zabíjení lidí v rámci boje se Zodem. Tam z něj dělají opravdu nemyslící necitelné hovado. A pak tam strčí neznámou rodinku a najednou je z něj empatický ochraňujicí citlivka.  >:(

myroslav

Keď vezmeš do úvahy, že všetci kryptoňania mali už pri narodení predurčený osud, tak z toho vychádza, že Zod a jeho banda boli bojovníci a nie myslitelia alebo vedci. Tá loď bola vlastne len prerobená Fantomova zóna, nie? A väčšinu zbraní mali len z opustených kolónii, z čias, keď pátrali po Kal-elovi. Aspoň mne to tak prišlo.

Ten koniec s tou rodinkou bol dosť na hlavu.

elar

No, jestli to nebylo tak, že to brnění je nechránilo od radiace Slunce? A tak nemohl pojmout jeho sílu? A ta atmosféra na lodi mělo být jako asi Kryptonit?

A jako opravdu jsem nechápal, proč ten boj nepřetáhl na moře, když bylo o kousek dál, fakt nemám rád souboje, kde se zničí celé město, tohle jsem fakt žral u Power Rangers, když ten robot a obluda se vždy mlátili tak, že se házeli na baráky a pak ohňostrojové výbuchy :D

Wrai

CitaceAj keď bolil na Zemi a bojovali so Supermanom, tak mali porovnateľnú silu ako on, ale nemali žiadnu z jeho ostatných schopností. Až v tom finálnom súboji Zoda so Supermanom, keď zhodil ten oblek, tak získal Zod aj ostatné schopnosti.

Všetci mali tie isté schopnosti ako Superman, veď to bolo vidno, keď Superman poškodil helmy Zodovi aj Faore...Zod mal x-ray videnie a supersluch(rovnako aj Faora)...tie obleky ich chránili, pred priamím vystavením slnka, ktoré ich nabíjalo na maximum. Kvôli supersluchu by sa nemohli koncentrovať na nič iné, jednoducho by ich zložilo k zemi...Zod sa to už potom však naučil, rovnako ako Clark keď bol malý.

CitaceA ta atmosféra na lodi mělo být jako asi Kryptonit?

Skôr ako na planéte Krypton...Superman dostal kvázi Kesónovú chorobu. Mali mu prichystať dekompresnú komoru.

[/spoiler]

MikeZ

22 Červen, 2013, 13:00:58 #67 Naposled upraveno: 22 Červen, 2013, 13:06:27 od MikeZ
Moudra Jonathana Kenta byly fakt tak strašně stupidní... UGHH

A ta scéna s tornádem byla naprosto debilní... Vůbec nic tím nedokázali, úplně se to minulo účinkem... Stejně jsou mu lidské životy u prdele (pokud ty lidi teda zrovna nevidí na vlastní oči)... Achjo, kde jsou ty doby, kdy Supermanovi záleželo na všech a musel se vypořádat s tím, že prostě všechny zachránit nemůže. Viz. má nejoblíbenější pasáž z Donnerova Supermana, kdy dostane pan Kent infarkt a Clark pak stojí s matkou u jeho hrobu a říká "Tolik toho dokážu, tolik toho umím... A přesto jsem mu nepomohl."

Vážně se mi ten film nelíbil, tak zklamaný jsem už dlouho nebyl. Sice to vypadá pěkně a všichni herci jsou do jednoho výborní, ale je to naprosto plytké, špatně poskládané dohromady (jakékoliv emocionální scény vůbec nevyzní, protože Snyder honem honem k další akci) a té akce je tam tolik a pořád dokola to stejné, že trpí Transformers efektem, kdy to člověka prostě ubijí a nudí (!). Ale co je nejhlavnější, chybí tomu jakákoliv radost, trochu té naděje, která prostě k Supermanovi patří. Fakt jsem chtěl, aby to už skončilo. Snyder je dobrý vizuální režisér, ale čím dál více mě přesvědčuje, že je špatný vypravěč. Je to takových 5-6/10, já se teď přikláním spíš k té pětce, protože mám Supermana strašně rád a tohle není Superman. ::)

myth

Citace od: Wrai v 22 Červen, 2013, 12:19:50

Všetci mali tie isté schopnosti ako Superman, veď to bolo vidno, keď Superman poškodil helmy Zodovi aj Faore...Zod mal x-ray videnie a supersluch(rovnako aj Faora)...tie obleky ich chránili, pred priamím vystavením slnka, ktoré ich nabíjalo na maximum. Kvôli supersluchu by sa nemohli koncentrovať na nič iné, jednoducho by ich zložilo k zemi...Zod sa to už potom však naučil, rovnako ako Clark keď bol malý.

Skôr ako na planéte Krypton...Superman dostal kvázi Kesónovú chorobu. Mali mu prichystať dekompresnú komoru.

A to se mi právě nezdálo. Když je ten oblek chránil, jak mohli mít schopnosti ala Superman. A když je měli, jak je mohl oblek chránit? Prostě to byl takoví myšmaš...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář