DC Filmy - aktuálne: Joker

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 21:35:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sx

Tak z filmu vyplynulo, že Zod se narodil s předurčením ke své "profesi" čili nešlo o jeho svobodnou volbu. Což bylo součástí Kalovi morální volby.

Tady ČSFD a je to čím dál tím nepraktičtější, jako hodinku bloudit po CČM ve skupinkách než se dohrabete k metru, protože vás kino vyfluslo do zamčené budovy?  F:/

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

myth

Citace od: sx v 20 Červen, 2013, 23:02:02
Tady ČSFD a je to čím dál tím nepraktičtější, jako hodinku bloudit po CČM ve skupinkách než se dohrabete k metru, protože vás kino vyfluslo do zamčené budovy?  F:/

To mi povídej. Když jsme se s kamarádem objevili najednou uprostřed parkoviště, trochu jsme zaváhali. Ale díky nevšednímu orientačnímu smyslu jsme se nakonec za cca čtvrt hodinky dostali ven.

myroslav

Tak som si to dnes pozrel a maximálna spokojnosť. Aj keď jedinú výhradu mám asi k tomu 3D ... kľudne to mohlo byť aj bez toho, aj tak som tam takmer žiadne 3D efekty nepostrehol.
Ale vážne, Perry White a čierny? kto to kedy videl?  :--

xVEGANx

Pockam si na vsedni den a dopoledne, bez lidi a bez deti a podobne haveti  ;D
Teda driv nez zacnou sklebounum prazdniny :D
Ale jinak jsem docela zvedavej, tak snad me to nezklame.

elar

SX:Souhlas. On se jako válečník a ochránce Kryptonu narodil, nemohl jinak. On za to nemohl. A nemění to nic na tom, že Kal už je jediný kryptonan ve vesmíru a ani nemá jak to změnit(vše si tak krásně zničil)
Citace od: myroslav v 21 Červen, 2013, 00:02:10Aj keď jedinú výhradu mám asi k tomu 3D ... kľudne to mohlo byť aj bez toho, aj tak som tam takmer žiadne 3D efekty nepostrehol.

Souhlas, jako fakt jsem si toho nevšiml. Což nevím zda právě není plus, že ti to přijde tak přirozené, že to neruší a ani to vlastně ani nevidíš a nevnímáš:D

sx

A i proto to mám tak, že mi Zod ukrad celej film  ;)

ČSFD projekce už teď omezuju, hlavně to neustálý střídání CČM a Hostivaře (nejlépe na půlnoční), to je o zdraví  >:(

Meredith Finch propojuje oba světy, po třech knihách Wonder Woman na konci New 52, od 14. 2. 18 píše nová dobrodružství Xeny: princezny bojovnice.

myth

Nevím, jsem ze Supermana opravdu zklamaný. ALe nejspíše proto, že jsem na něj byl moc natěšený. Mě ale opravdu dost nakrkli ztvárněním Zoda a spol na Zemi. Kdyby tam nechali koncept Zod + 1-2 další nohsledi, bylo by to daleko lepší. Mohli se víc soustředit na propracování postav a na jejich vzájemné souboje.

elar

Citace od: myth v 21 Červen, 2013, 21:21:10
Nevím, jsem ze Supermana opravdu zklamaný. ALe nejspíše proto, že jsem na něj byl moc natěšený. Mě ale opravdu dost nakrkli ztvárněním Zoda a spol na Zemi. Kdyby tam nechali koncept Zod + 1-2 další nohsledi, bylo by to daleko lepší. Mohli se víc soustředit na propracování postav a na jejich vzájemné souboje.

Vždyť to byl Zod + 1-2(ženská a ten v brnění), zbytek byla jen posádka lodi. A k tomu jak jsi říkal že by se tak Superman nechoval...vem si, že on Superman ještě není, dělal to den...

myth

21 Červen, 2013, 22:50:47 #58 Naposled upraveno: 21 Červen, 2013, 22:56:36 od myth
Jenže oni to nejsou jen pěšáci, jsou to Kryptoňani se schopnostma, jaké má Superman. Jenže z nich scénárista udělal nýmandy. Vždyť Lois jich porazí víc než Superman. A co mělo být s tím Suprmanovým zneschopněním? Jako že ho stačí odříznout od Slunce (a odčerpat pozemský vzduch) a ztratí své schopnosti? To je dost naprd ne? Navíc, když přijmeme tuhle logiku, tedy, že Jor-El změnil prostředí, aby Superman měl nazpět svoje schopnosti, jaktože je neměli i ostatní Kryptoňané?
Co se týká postav 1-2, sice se trošku věnují ženský, ale ten velkej (Non?) tam byl opravdu jen tak do počtu. Když jsem ho viděl, těšil jsem se, že něco bude a nakonec nic, jeho role se zcvrkla na animovanou figurku, co kolem sebe mlátí... Jak jsem psal, ti jeho vojáci, lodě atd. mi tam dost neseděli. Prostě proč mít lodě, když je dokážeme ranou pěsti zničit (jak suprák předvedl a nedalo mu ani mco práce do ní uděla díru. Ikdyž zase jejich brnění ne a ne rozlousknout.). Fakt, tohle podle mě nezvládli. Když chtěli mermomocí mít velkou vesmírnou bitvu, měli tam dát Brainiaca a potom se mohli vyřádit.
Mě nějak nepřišlo, že to dělá jen den. Vždyť Lois po něm dost dlouho pátrala a my nesledovali, co dělal celou tu dobu, ne? Pochopil jsem, že bějakou dobu testoval svoje schopnosti a uběhl nějaký čas a ne jen jeden den.

elar

Citace od: myth v 21 Červen, 2013, 22:50:47
Jenže oni to nejsou jen pěšáci, jsou to Kryptoňani se schopnostma, jaké má Superman. Jenže z nich scénárista udělal nýmandy. Vždyť Lois jich porazí víc než Superman. A co mělo být s tím Suprmanovým zneschopněním? Jako že ho stačí odříznout od Slunce (a odčerpat pozemský vzduch) a ztratí své schopnosti? To je dost naprd ne?
Navíc, oni se sice trošku věnují ženský, ale ten velkej (Non?) tam byl opravdu jen tak do počtu. Když jsem ho viděl, těšil jsem se, že něco bude a nakonec nic, jeho role se zcvrkla na animovanou figurku, co kolem sebe mlátí... Jak jsem psal, ti jeho vojáci, lodě atd. mi tam dost neseděli. Prostě proč mít lodě, když je dokážeme ranou pěsti zničit (jak suprák předvedl a nedalo mu ani mco práce do ní uděla díru. Ikdyž zase jejich brnění ne a ne rozlousknout.)
Mě nějak nepřišlo, že to dělá jen den. Vždyť Lois po něm dost dlouho pátrala a my nesledovali, co dělal celou tu dobu, ne? Pochopil jsem, že bějakou dobu testoval svoje schopnosti a uběhl nějaký čas a ne jen jeden den.

Tak předtím to nebyl full-time job, před tím to skrýval a prostě si nemohl pomoci od pomáháni, před objevení lodi a odkazu a svého pravého otce se řídil radami starého Kenta, neprojevovat se, ale to nedokázal. A vem si, že lítat zjistil až po oblečení kostýmu.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář