DC Filmy - aktuálne: Shazam / Joker

Založil Wrai, 21 Červenec, 2012, 21:35:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

smallshady

Ja proste neverim, ze by me Hugh Jackman zklamal
popravde jsem si tim tak jisty, ze uz ted to prohlasuju mym nejoblibenejsim filmem 2013, neni mozny aby to tak nebylo, dokonce vzyvam samotna nebesa a boha aby mi dokazali opak :D

elar

...Fontána, Wolverine - Origin, Van Helsing,... :D Taky doufám že nezklame, ale... :D

MikeZ

Citace od: elar v 13 Červen, 2013, 22:59:21
Fontána

Hele hele, na Fontánu mi nešahej! >:( A už vůbec ji neházej do jednoho pytle s Origins a Helsingem :D

smallshady

Kate a Leopold! :D

aby to nebyl uplny ot:
ja jen doufam, ze tohle nebude Batman v modrym-jak mi pripadalo v trailerech

Wrai

elar

Půlnoční premiéra v IMAXu a spokojenost! Epický, emoční, Superman není žádný extra Mirek Dušín a Zod...až mi ho fakt bylo líto! (Mimochodem, v 20:00 jsem byl v Imaxu na Star Treku a v 0:15 Man of Steel....hezký maratónek :D A z obou filmů extrémní spokojenost)

myth

Premiéra CSFD. Jsem zklamaný. Superman není moc superman  :'( A hlavně ty logické minely v příběhu mě taky dost štvaly  :'( A to, že to má efekt,y to už je dneska snad normálka, ne? Prostě jak jsem byl nadšený z Avengers, tak Suprák mě klamal. A to ho mám ze superhrdinů nejraději...

myth

Citace od: elar v 20 Červen, 2013, 13:37:36
Půlnoční premiéra v IMAXu a spokojenost! Epický, emoční, Superman není žádný extra Mirek Dušín a Zod...až mi ho fakt bylo líto! (Mimochodem, v 20:00 jsem byl v Imaxu na Star Treku a v 0:15 Man of Steel....hezký maratónek :D A z obou filmů extrémní spokojenost)

Já ti nevím zabije Zoda a málem se potom rozbrečí?
To je dost vyměklej, spíše takoví Superboy.

elar

Citace od: myth v 20 Červen, 2013, 20:15:34
Já ti nevím zabije Zoda a málem se potom rozbrečí?
To je dost vyměklej, spíše takoví Superboy.
Ty by ses citil jak, kdyz by jsi zabil posledniho cloveka z tve planety? A vse co s tvym puvodem bylo zniceno? A jeste on zabil! Neco, co mu bylo proti srsti, ale neudelat to, zabije nevine. Nemohl jsi snad cekat, ze se bude citit po tom vsem uspokojene
Ale jinak jo, neni to Superman, jak ho mam vziteho, ale me to neva...

myth

Proč? Superman se snažil to vyřešit jinak, ale nešlo to. Takže se musel rozhodnout. Udělal rozhodnutí , nejlepší možné, jaké mohl. Proč by potom měl pateticky litovat? Zod si to vybral sám a nedal Supermanovi jinou možnost. Navíc mě už tak dost naštvalo, že bez mrknutí oka přihlíží, jak v průběhu jejich boje umírají a jsou zraňováni tisíce neviných lidí a pak najednou tu máme 4 členou rodinku a hned je jako všechno jinak?
Navíc, Zod byl stělesněním toho, co mělo být opuštěno a nemělo být zachováno, jak mu sdělil jeho otec a tím i vysvětlil, proč nemoh přežít on i jeho matka. Když kvůli tomu, aby Clark přežil, se museli obětovat oni a nechat celý Krypton za sebou a začít od čistého stolu, proč by tedy měl litovat Zoda?

Prostě mi přišlo, že je to spíše takoví nedospělí kluk. Superman si většinou zachovává nadhled. Základem jeho jednání je, že se nebojí (nemusí tak nikomu nic dokazovat, nemu na nikoho bezhlavě útočit atd.) a tak přistupuje k výzvám, které má v cestě. Nevím, nějak ztvárnění Supermana ve filmu nemohl přijít na chuť. Ikdyž tam asi hrajou roli i ty další věci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář