Q&A with Matthew Petz

Založil Rayiner, 09 Červen, 2012, 01:22:28

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rayiner

Zdravím všetkých mojich čitateľov a tak isto všetkých komiksovo založených (nielen) Slovákov! Tentokrát som si pre vás pripravil rozhovor s menej známym umelcom ktorý píše a kreslí komiks War of the Woods a pochádza z Brooklynu. To, že nie je až tak známi neznamená to, že sú jeho komiksy zlé! To nie, práve naopak, jeho komiksy sú vynikajúce!

Rozhovor : http://miroslavtoman.wordpress.com/2012/06/08/interview-with-matthew-petz/

Ninjer

Sis ho našel a vyzpovídal? Hezké ;)

Jinak ale myslím, žes to teda moh rovnou i přeložit do slovenštiny, ne? ;) Když jsme u toho, tak je vidět, že ještě moc angličtinu neovládáš, tak kdybys chystal nějaký další zahraniční rozhovory, tak mi dej vědět a trochu bych ti ty věty do-angličtil ;)

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Rayiner

Citace od: Ninjer v 09 Červen, 2012, 02:56:37
Sis ho našel a vyzpovídal? Hezké ;)

Jinak ale myslím, žes to teda moh rovnou i přeložit do slovenštiny, ne? ;) Když jsme u toho, tak je vidět, že ještě moc angličtinu neovládáš, tak kdybys chystal nějaký další zahraniční rozhovory, tak mi dej vědět a trochu bych ti ty věty do-angličtil ;)

No mám len 15 rokov takže moja Angličtina nie je dokonalá :-) A bolo by skvelé ak by si mi s tým pomohol ;-) Nemáš nejaký IM?

Ninjer

Rayiner

Citace od: Ninjer v 09 Červen, 2012, 13:43:37
Jj... icq - 306617904

Okej, vďaka. Idem si ťa pridať.
A inak neprekladal som to aj kvôli tomu, že to chcel zdielať a tým pádom by väčšina jeho followerov nerozumela.

Ninjer

Jasně, však já myslel udělat dvoujazyčnou verzi pro oba ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář