Černo-bílo-červenej KOMIKS

Založil DevCageR, 14 Březen, 2008, 17:39:01

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

chrtesek

Ááááh, upe žeru, když je komiks černobílej s občasnou červenou  :-*

Šup sem s celým!
http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

DevCageR

Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

Kocour

Skvělé!!
Mansona nemusím ale tenhle je super...  :)

DevCageR

Citace od: Toebiash v 23 Květen, 2008, 14:45:35
Skvělé!!
Mansona nemusím ale tenhle je super...  :)

Ja ho taky teda nemusim  ???. Ale tenhle obr se mi libil, takze tady je....
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

DevCageR

15 Červen, 2008, 17:17:14 #44 Naposled upraveno: 15 Červen, 2008, 17:19:21 od DEV
Po delsi dobe update....

Takze pár staršich veciček.... Jeden strip o Loganovi (mým oblíbenci) podle cvičnýho scénáře a další dvičnej scénář z comx.cz o havranovi a sebevrahu.

------------------------

Kocour

Dobré, dobré, moc dobré :D
Mívám podobné problémy jako Wolvie ;)

CareFree

:oD
Logan je zábavnější, ale sebevrah má lepší art, nemůžeš to propojit?:D
kɒmɪks.

DevCageR

Co se vam vsem libi na tom sebevrahovi? co je na nem dobryho za kresbu? to nechapu  :oo

Kocour

Citace od: DEV v 16 Červen, 2008, 22:50:23
Co se vam vsem libi na tom sebevrahovi? co je na nem dobryho za kresbu? to nechapu  :oo

Asi že vypadá, že sis s tím "víc vyhrál" než u Wolvieho, kterej vypadá na "jasnou oddechovku" :)

DevCageR

Citace od: Toebiash v 17 Červen, 2008, 10:54:13
Citace od: DEV v 16 Červen, 2008, 22:50:23

Asi že vypadá, že sis s tím "víc vyhrál" než u Wolvieho, kterej vypadá na "jasnou oddechovku" :)

Mam pocit, ze Wolvy trval mnohem mnohem dyl.... To nechapu. Me to tak ani neprijde, ze to vypada lip.  ??? ??? ???

Btw, vsim si nekdo, ze sem si zmenil prezdivku??? ::) BeeSee rikal at se na to vyse*u, ale chtel sem to zkusit aspon docasne, jestli to lidem dojde.... ono je to tezky, kdyz ji mam tak debilni a nikdo to ani nemuze precist..... Natoz kdyz to pak nekdo precte pred celym komiksovym narodem spatne  rofl rofl rofl rofl

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář