Černo-bílo-červenej KOMIKS

Založil DevCageR, 14 Březen, 2008, 17:39:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

melkor323

Citace od: DevCageR v 21 Březen, 2008, 20:06:42
Citace od: Blaine v 21 Březen, 2008, 18:42:37
Citace od: laplas v 21 Březen, 2008, 17:29:53
Citace od: Blaine v 21 Březen, 2008, 15:06:38
ooo DD!  :-))

Sorry že sa tak hlúpo pýtam, ale čo je DD?

Daily Deviation - kdyz te vyberou, tak hodi na hlavni stranku DeviantArtu :oD no a tzn. ze te uvidi vic lidi atd.! no proste je to super :D

JJ. behem hodiny mi na to kouklo necelejch 2 000 lidí. A kolem 80 si to přidalo do Favourites. Komenty nepočítam.

Yeah....to by ja rád taky...fakt, congratulation!!!!DD je velmi prestížna záležitosť, ked si vezmes, ze tam vyberú denne pár vecí z tých MILONOV čo sú tam.... :-// :-//

DevCageR

04 Květen, 2008, 16:02:50 #31 Naposled upraveno: 04 Květen, 2008, 16:17:44 od DevCageR
Jéé.. a to ze ste naky komiksaci?  ??? nebo sem ja takovej strasnej kreslir?  rofl rofl. Kazdopadne to byl McCoy z Království tvé.

Zkuste to jeste jednou. Kdopak je tohleto? To uz musíte!  8-) Byla to ale rychlovka (Copic Marker, tužka, bílá gioconda, akvarel) - troska experimentovani s mym komiksovym stylem.

Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

chrtesek

http://rapidshare.com/users/WIV3Y3
mé překlady - Heslo : Chrtesek

Transcomx isn't about being who's better, its about acceptance and friends

DevCageR

Citace od: chrtesek v 04 Květen, 2008, 16:52:35
To vypadá jak ten týpek z Metallica.

yes! Hetfield..... ale to taky neni zadna hra, kdyz to uhodnes tak rychle  :'(
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

LukassoVeri

Tak ten červenobíločerný komix se ti fakt moc poved. Seš cool  :-//

melkor323

JAk som už povedal na DA, James Hetfield je peckovy.... :-// :-//

DevCageR

07 Květen, 2008, 23:55:12 #36 Naposled upraveno: 07 Květen, 2008, 23:57:33 od DevCageR
Tak jo, chtěl sem s tim počkat na Crwecon, na "Ring volný", ale co... šup sem s tim.
Kdo bude chtít, uvidí to tam naživo.

Jinak tohleto je 4. stránka z pětistránkovýho komiksu o lásce a smrti.

melkor323

Wuaaau...ty budeš mati weci rovno priamo na crwecone???? Supeeeeeeeeeer....to musiš byti fakt víííac než dobrýýýý :.o :.o....

DevCageR

Citace od: melkor323 v 08 Květen, 2008, 01:11:43
Wuaaau...ty budeš mati weci rovno priamo na crwecone???? Supeeeeeeeeeer....to musiš byti fakt víííac než dobrýýýý :.o :.o....

Héle, to si tam můžeš přinýst i ty. Nejsem nic výjmečnýho. Tys nečet stránky crweconu? Koukni na "Ring volný živě"
http://www.crew.cz/index.php

Davko

Heeeey, tak Jimbo Hetfield vypadá fakt hustě. Metallica je moje srdcovka-víc takových obrázků! :)
Redaktor, překladatel, učitel, komentátor, moderátor, radiátor. Přezdívku "Profesor" nemám nadarmo.
Co mám na svědomí

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář