Černo-bílo-červenej KOMIKS

Založil DevCageR, 14 Březen, 2008, 18:39:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

DevCageR

dál to delat asi nebudu. zatim ne, no.... ale trailer je dobrej nazev pro to co sem vytvoril (kdyby to byl pribeh)
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

keram

no paráda a určite pokračuj. rád by som to videl v Bubláku dvojke.

DevCageR

tak pro vsechny... v bublaku dvojce urco budu. ale ne s timhletim. mam jeden scenar, kterej se na to téma násilí rysuje. ale je pekelne tezkej. tak mi drtze palce, at to nak dobre zvladnu...
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

eda

Boubín. nelíbí.
Netopýři těžko přeperou líný šváby a plechová gondola rozbouří salámy.
Za svoji práci požaduji peníze nebo ekvivalent v žabích kůžích.
Takže, ty jsi mi chtěl rozčísnout pěšinku, cizinče.

Blaine

haaaa! super!
Hrozne moc jsi mi pripomel jednu sci-fi serii, od sileneho military nadsence Johna Ringa. Leagce of Aldenaata se to jmenuje... tam sice zly alieni kdyz utocili na nasi ubohou planetku meli nejaky strelny zbrane, ale bojovali spis poctem :D
No kazdopadne super vec.

Moje veci - klik na V. von Dooma!
"Doubt is a disease of lesser intelect." - Victor von Doom
podpisy od kerama a Sira_Peta

Kocour

Už před tím sme drželi... Po všech těch ukázkách držíme ještě víc :D

Kresba výborná... K textu si neodpustím malou kritiku... příjde mi takový kostrbatý... "Svět tisíce planet..." - Mno, dal bych spíš "Vesmír" nebo "Universum", páč svět je jen část takového celku... Pak mi příjde divné přeskakování z jednoho na druhé "Byl to Taurus... Národ velkých válečníků... On vedl...." - Začneš s Taurusem a najednou mluvíš o celku a pak se zase vracíš k němu dosti chaoticky - stačilo by uspořádat... - No a zdůraznil bych ten význam toho, že neznají palné zbraně, tzn. bych nejlépe v tom políčku s tím "...velký válečník" dal hlášku něco jako "V boji s mečem nepoznal sobě rovného... " a pak v následující políčku "Nyní však na něj míří hlavně těžkých kulometů" ;)  - Aby to více kontrastovalo, uvádělo ještě větší překvapení... Samozřejmě tohle je jen teoretická úvaha... už samotné to, že by národ disponoval pokročilou technologií, ale neznal alespoˇb základní palné zbraně, vyvolává dosti otázek ;) - Takže to nechme tak ;)

DevCageR

no. ja nejsem nastesti scénarista... na tom mam schopnyho cloveka. Tohle sem kreslil i vymejslel v noci, taxe nedivte. Puvodne sem to psal v anglictine pro deviantArt, takze sem to zpetne prekladal a asi je to trochu neucesany. Jenom ty slova asi v ty angline zneji lip, tak jak sou  ;)

Kocour

A já si říkal, že to zní jak překlad z angličtiny :D

Mj. angličtina je ten nejlepší základ, jak se může tvůrce prosadit i v zahraničí... tož to je moc dobře ;)

Wiruss

Opravdu velmi dobré, jen te člověk drží zbraň trochu divně...
Je lepší zapálit i malou svíčku, nežli navždy proklínat temnotu.

NeoWorm

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář