Arrow - seriál

Založil Wrai, 17 Květen, 2012, 23:05:26

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

demented

Citace od: Raul v 19 Květen, 2012, 11:10:05
spis chteli ukazat, ze to je jiny vesmir a neodehrava se to ve stejnem jako ta brecka SV.
A problemy v copyw mit muzou. Napr koupi jen prava na pouziti postavy.
zalezi co kupovali, jestli green arrow world (c) nebo jen green arrow (c) bez star city (c) :)

Bullshit  :)

Ninjer

Já se obávám toho, že jim Star City nepřišlo dost COOOOL, stejně jako nazvat seriál Green Arrow, musí to bejt jenom syrové drsné jednoduché Arrow.

Čili naprosto příšernej přístup k tématu, ze kterýho může vylízet ještě hodně sr...

Ale je možný, že se mejlím ;)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

demented

Citace od: Ninjer v 19 Květen, 2012, 11:35:06
Já se obávám toho, že jim Star City nepřišlo dost COOOOL, stejně jako nazvat seriál Green Arrow, musí to bejt jenom syrové drsné jednoduché Arrow.

Čili naprosto příšernej přístup k tématu, ze kterýho může vylízet ještě hodně sr...

Ale je možný, že se mejlím ;)

Jasně. Starling City je oveľa viac COOOOL  :)

Ninjer

Wrai

Kocour

Já myslím, že se to mělo původně jmenovat Sparkling city, ale CW nesehnalo práva na Twillight :)

kony83

Já jsem zase slyšel, že se to mělo jmenovat Startling City, ale pak jim někdo vysvětlil, že Green Arrow a horror nejdou dohromady :D

Wrai

Ninjer

Tenhle trailer je sice o něco lepší, ale jen mě utvrdil v mým názoru... Takový hromady stopáže a ani JEDNA cool scéna? Není tam nic, co by mě dokázalo nalákat... Celkově v tom čichám zastaralej přístup k seriálům, filmaři a producenti zase zaspali...

Nějaká mozaika krásných a úspěšných a vypulírovaných hrdinů/padouchů, kteří mezi sebou budou spát a 2x za díl je prožene tajemný mstitel... Ne, děkuju.

Wrai

Mne trochu vadia tie scény na tom ostrove... tá kamera, tá atmosféra mi príde ako z dákeho fanfilmu... inak tá Queenovská rezidencia nie je tá Luthorovská zo Smallvillu?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář