STRACHO -komiks- a iné

Založil gogolowgo, 30 Duben, 2012, 11:43:37

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

gogolowgo

Inšpiroval som sa Powelovou tvorbou. Teda lepšie povedané niečo som sa priučil. Jeho tvorba je mi blízka :)

gogolowgo

STRACHO4-dokončené- hurá - sťahujte  http://uloz.to/xSM3nprC/stracho4-cbz a komentujte. Ak sa bude páčiť kreslím ďalej :)

karelcedr

Ani jsem nečekal, že to bude takový macek! --poz
Takže to musím ještě chvilku studovat.  :D Takhle zběžně výborná práce! Jak dlouho jsi to tvořil?
A jen tak pro zajímavost, jakou technikou je to vytvořeno? 

marax11

Nádherná kresba a úžasné postavičky. Moc se mi to líbilo!

Snad na můj vkus je v některých bublinách trochu moc textu. Možná by to chtělo z jedné velké bubliny udělat několik menších, nebo část textu přeměnit na obrázek, případně rozdělit do dialogu mezi postavami. Když jsem to četl, tak jsem se těma velkejma bublinama spíš prokousával a příběh ztrácel na tempu. Ale to je jen můj subjektivní dojem, odborník na komiks nejsem.  :)

gogolowgo

29 Červen, 2014, 20:54:00 #14 Naposled upraveno: 29 Červen, 2014, 20:57:22 od gogolowgo
Citace od: karelcedr v 28 Červen, 2014, 21:27:01
Ani jsem nečekal, že to bude takový macek! --poz
Takže to musím ještě chvilku studovat.  :D Takhle zběžně výborná práce! Jak dlouho jsi to tvořil?
A jen tak pro zajímavost, jakou technikou je to vytvořeno?
Robil som to asi rok. S väčšími prestávkami a v jednom mieste som bol rozhodnutý že sa na to vykašlem :)celkový čas práce asi tak 4 mesiace. Drina ako svina
Technika je tuš a akvarel na papieri a  colorované je to v PS s grafickým tabletom

Holmwood

ty jo  :o stým nesmieš tresknúť ale pokračovať  8-) :D

tá kresba je bohovská, ... budem si musieť dať znova asi prvé diely kým sa pustím do 4.
Dík že si to nevzdal ...  :D --poz

gogolowgo

30 Červen, 2014, 00:35:07 #16 Naposled upraveno: 30 Červen, 2014, 01:12:29 od gogolowgo
Citace od: Holmwood v 29 Červen, 2014, 21:08:11
ty jo  :o stým nesmieš tresknúť ale pokračovať  8-) :D

tá kresba je bohovská, ... budem si musieť dať znova asi prvé diely kým sa pustím do 4.
Dík že si to nevzdal ...  :D --poz
takýto koment to je ako voda na mlyn :oD Potom všetkom že sa žena so mnou nerozpráva a dcérku nezoberiem na výlet  :) , lebo tatko kreslí komiks,  je toto jediná odmena. Vlastne preto to aj robím. Doláče sú  hovno v porovnaní so spätnou väzbou od fandov --poz
Takže asi bude piata  časť kde bude odhalené kto je vlastne Strachova sova a prečo chce Stracho nakopať prdel mimozemským okupantom. :oo

myroslav

Možno blbá otázka, ale kde sa dajú zohnať staršie diely? Uložto mi nič nenašlo, tak sa spýtam priamo zdroja :)

Inak za mňa klobúk dole, kresba parádna, určite pokračuj.  Dcérku môže zobrať na výlet aj mamka  :--

gogolowgo

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář