Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 14:21:01

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

nob321ody

Citace od: Rell v 30 Říjen, 2019, 21:13:01to nob321ody:

...no to vydání Lips Tullian: Další dobrodružství, je určitě dobrá zpráva....

Jen těch 899 kč na 168 stran je opravdu řacha....hlavně, když je pro mě novinkou jen skici a scénář ke comicsům....

...ale co....jelikož jsem Saudkův velký sběratel....asi do toho stejně půjdu.... ;)
....i já jsem Saudkův sběratel...a asi do toho stejně půjdu .....dám to děckám, aby mi to naložili pod stromek
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rell

to kemen:

...souhlas....

A mimochodem, ono obecně většina Saudkových comicsů a kreseb z pozdních 80 a 90 let, už byla vlastně "vykrádačka" sama sebe z 60-70 let, kdy byl na vrcholu...
Jde to poznat i z ukázek kreseb z biografie KÁJA SAUDEK, kde jsou některé kresby jen lehce modifikovány a použity v 70, 80 a i v 90 letech znovu a znovu...

...to ale stále nic nemění na tom, že to jeden z mých nejoblíbenějších Českých umělců a jeho comicsi a kresby...ať staré či novější budu milovat pořád....

nob321ody

...někde jsme vzpomenuli tuto knihu
Krev Donouhů
Už je to doma, chystám se číst ...... kdo už četl?...je tu někdo?
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

Citace od: nob321ody v 19 Listopad, 2019, 21:08:43...někde jsme vzpomenuli tuto knihu
Krev Donouhů

mas to do ctecky?

nob321ody

sackettboy ....bohužel nemám ebook, knihu jsem si koupil ...a jak koukám, tak ebook ještě asi ani není /a amatérština bude až...až
Saudkově práci.

nob321ody

22 Listopad, 2019, 16:34:02 #1225 Naposled upraveno: 22 Listopad, 2019, 16:36:41 od nob321ody
.....o tomhle filmu jsem v tomto foru kdysi v pravěku psal taky
Fiasko pokračuje
Překvapivým zvratem pokračuje příběh stále nedokončeného filmu Poslední z Aporveru. Před pár dny vyšlo najevo, že se ocitl v dražbě za 18 milionů korun, jeho tvůrci navíc míří před soud kvůli obvinění z dotačního podvodu. I přes to se ale objevila nová upoutávka, která slibuje uvedení do kin v roce 2020. Snímek za zhruba 240 milionů korun se začal připravovat v roce 2006.
Saudkově práci.

nob321ody

30 Listopad, 2019, 14:22:21 #1227 Naposled upraveno: 30 Listopad, 2019, 16:10:50 od nob321ody
Citace od: sysel v 30 Listopad, 2019, 13:54:06Pro příznivce rodokapsů:https://www.banshies.cz/janacek--pavel---eskadra-obetovanych-a-jine-pribehy-ze-starych-romanu-do-kapsy
--poz  --poz  --poz  --poz  --poz
....mám objednáno na prodejně Kosmasu ..... jenže podle těch čuranů z Prahy /distribuce/ je k nám do Asie daleko /na Moravu...a jezdí si kokoti jak se jim náhodou chce ..... někdy mám chut Prahu zavést hnojem
Saudkově práci.

Nemo54

Citace od: nob321ody v 19 Listopad, 2019, 21:08:43...někde jsme vzpomenuli tuto knihu
Krev Donouhů

Ale kdyby se to naskenovalo, tak by z toho mohl být e-book, co ty na to, starý kamaráde?
Skleróza je krásná nemoc. Nebolí a každý den se dozvím něco nového.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

nob321ody

30 Listopad, 2019, 20:13:23 #1229 Naposled upraveno: 30 Listopad, 2019, 20:15:15 od nob321ody
nemouši, mnohokrát jsem napsal, že nemáju skener.... chodím si nějaké věci skenovat do knihovny ....A4 po 2kč
Tahle kniha má 450 stran ...polovina by byla skenů ....tohle skenování by mě přišlo dráž než celá kniha....
...třeba toho cliftona jsem udělal za 32 korun....žádná hrůza
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář