Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 14:21:01

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Blokic

Citace od: Gmork v 25 Březen, 2012, 20:26:58
Kvalitního němčináře je tu třeba víc než nás frantíků.
Mardi-Gras v češtině... to by bylo něco.  :D

němčina problém není... čas a počet překladů ano...

Gmork

25 Březen, 2012, 21:36:49 #21 Naposled upraveno: 25 Březen, 2012, 21:44:09 od Gmork
Já si tu 3., 4. seženu ve french, tenhle komiks se mi
hodně líbí. Třeba to nakonec dokončí v tom Heavy Metalu.
Kdo si počká...
I další díly k Capes and Claws jsem nahodil na kaskusu,
aby to tam doklepli.  :)

...jinak tam teď nahodili EN z H.M. k Requiem 10., Arawn 2.
a Já, Dragon.
Eda jistě nahodí do příslušného topicu.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

nob321ody

mezi moje kultovní věci patří povídka "Who goes there?" -"Kdo je tam?" od  John Wood Campbella. Známá pod názvem The Thing neboli Věc.
Každý zná zfilmovanou podobu The Thing z roku 1982 od přeslavného Johna Carpentera. Už mnozí viděli nedávnou novinku "Věc: Počátek " z roku 2011. Ale nevím, kdo zná první zfilmování z roku 1951
The Thing From Another World od režie Christian Nyby, Howard Hawks , s parádní hudbou
Dimitri Tiomkina. Film je samozřejmě pro nás šedesátileté pamětníky, těm mladým nic neříká....
....já zase říkám: díky za tyto staré filmy
THING FROM ANOTHER WORLD TRAILER 1951 HOWARD HAWKS
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

jsem velký filmový fanda /i starých noir filmů, zfilmovaných děl podle krimi románů Edgara Wallaceho, hammer horrorů......
.....třeba někoho zaujme
..málokdy viděné - hvězda režisér, hvězda hudbební skladatel a neskutečných ŠEST světově proslulých herců. Kurecpalec co chcete víc?
V roce 1963 sesešla tahle skvělá "banda" u vynikajíciho kriminálního filmu. S troubou seděl slavný John Huston, hudbu složil Jerry Goldsmith a na plac kromě Dany Wynter, Clive Brooka, Gladys Cooper, Herberta Marshalla a dalších naskočilo těchto šest hvězd.
Tony Curtis, Kirk Douglas, Burt Lancaster, Robert Mitchum, Frank Sinatra, George C. Scott.
Když válečný veterán a nynější úspěšný spisovatel Adrian Messenger předá příteli z MI6 Anthony Gethrynovi seznam několika jmen s adresami a s prosbou, aby Anthony vypátral jejich osudy, policejní důstojník nemá ani tušení, jak nesnadný dostává úkol. Brzy poté spadne po výbuchu nálože letadlo s Messengerem na palubě do moře a umírající Adrian po sobě nechá jen částečnou stopu v podobě několika posledních slov vyřčených ve smrtelné agónii. Anthony zjišťuje, že na seznamu, jenž mu Adrian předal, jsou všechno jména válečných veteránů z Barmy, kteří v posledních několika letech zemřeli nešťastnou nehodou za většinou nevysvětlitelných okolností. Ve snaze vyřešit tuto záhadu tajemného masového vraha se proto pokusí vypátrat posledního žijícího ze seznamu. Ten se ovšem inspektorovi zapře a druhého dne je nalezen mrtvý v moři. Vraždy podle seznamu Adriana Messengera tím však ještě nekončí.
1963 The List of Adrian Messenger Kirk Douglas Burt Lancaster Directed by John Huston
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Melmoth

nob321ody

....soudobá hudba jde hodně mimo mne/prakticky od doby, kdy černí rappeři zk. r.... hudbu, proto je pro mne vždycky pohlazením pokud objevím někoho kdo je zase zpěvák/čka/ a skvělý/á/....
ADÉLKA JE PROSTĚ BÁJEČNÁ

celý koncert z Royal Albert Hall London se skrývá tady :
http://www.uloz.to/xGqe1Tj/adele-live-at-the-royal-albert-hall-2011-avi
Saudkově práci.

Ninjer

On je spíš problém u té mainstreamové hudby... A teď nemyslím klasický hlášky jako "to je moc mainstreamový", "jsou teď moc komerční"... Spíš se teď v mainstreamu prosadí hrozně moc sra*ek a kvality je v ní obsaženo míň a schovává se právě mimo ty masmédia...

Naštěstí např. díky internetu je ke kvalitní hudbě se snazší dostat než kdy dřív ;) Jen holt MTV už není ten hudební kanál jako dřív.

Ale abych jen obecně neplácal, pokud ještě chceš výbornou současnou hudebnici, tak doporučuju moji oblíbenkyni KT Tunstall. (na youtubu si třeba zadej její jméno a mrkni se sám).
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

nob321ody

31 Březen, 2012, 13:29:20 #27 Naposled upraveno: 02 Duben, 2012, 20:12:01 od nob321ody
Ninjer - KT Tunstall jsem si našel - to není pro mne to pravé ořechové, ale nic proti - je velmi dobrá
.......třeba Nicky Minaj, nová hvězda je zpěvácká tragédie

......chtěl jsem se poptat : na starém xtrance bylo spousta sešitků s Léonem Cliftonem - nedostal jsem se k tomu  --neg
nemá, prosím, někdo z Vás postahované , že by mi někde na ulozto zabalil a vystavil ke stažení.
Pro mne do letadla /dost cestuji/ je nejlepší vzít do čtečky ebooky typu Rodokaps či Léon Clifton, Tom Shark, atd .......to se potom létá ........už dopředu děkuji za ochotu
Saudkově práci.

Ninjer

Zkus třeba i normálně hledat na uloz.to ;)

http://uloz.to/hledej/?q=leon+clifton
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

nob321ody

Ninjer - protože jsem "kavárníkem" na Knihovna DoUcha - tak tohle všechno co Ulozto najde MÁM. Všechno jsou to načtení "Léoni" Pavlem Soukupem jako audiokniha.
........nic jiného jsem nikde, kromě seznamu na starém xtrance nenašel /zs tarého seznamu už dávno nejde stahovat - neznal jsem to, pokud existoval - z nového už ebooky stahuji
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář