Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

...asi si dám po večeři /sice nevím po které....ještě nevyšlo

Taranitový triptych
Leonard Medek
Když Robert Falcon Scott v roce 1902 objevil na jižním pólu nové palivo, svět se změnil. Výkonné taranitové kotle umožnily stavět stroje, jaké tu zatím nebyly - pouze však tomu, kdo má k taranitu a tajným technologiím přístup.

ZLOČIN V TRANSPOLÁRNÍM EXPRESU
Byla to surová vražda: cestující zahynul velmi neobvyklou zbraní. A zatímco expres se řítí napříč Antarktidou a vlakvedoucí má plné ruce práce s vyšetřováním, prvním podezřelým se stává jistý Herbert Smith-Powell...

TAJEMSTVÍ ŽHAVÉHO OSTROVA
Samé otázky: Jak to, že na jednom z Kurilských ostrovů, obklopeném chladným, téměř ledovým mořem, roste tropické ovoce? Kde se vzaly šelmy vzrůstem značně převyšující dravce z horkých džunglí? A nač potřebuje nepřátelská mocnost tolik ukradeného taranitu? Odpovědi hledá výprava vedená ženijním inženýrem Herbertem Smithem-Powellem...

KDYŽ PRŠÍ DO KORSETŮ
Ve whitechapelských uličkách řádí vpravdě nelidský vrah přezdívaný Trhač Ted. A jelikož Scotland Yard tápe, případ opět končí na stole člena Aeronautického klubu, kapitána Herberta Smithe-Powella...

TAJNÍ AGENTI JEHO VELIČENSTVA SE ZKRÁTKA MAJÍ CO OHÁNĚT !
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

...další z knih, které přistanou na mém stole
Vyhazovač
David Gordon

Svěží, odlehčená a lehce humorná detektivka z newyorského podsvětí je plná akce i napětí, ale kdo hledá pouze krvavé orgie, vraždící monstra a hromady mrtvol, měl by sáhnout po jiné knize. Hlavní postavou je Joe Brody, inteligentní mladý muž s pohnutou minulostí, kterého vyloučili z Harvardu a který má za sebou službu v armádě včetně zahraničních bojových misí. Od dětství se kamarádí s dalším z klíčových aktérů příběhu, Giem Caprisim, šéfem místní mafie, a pracuje v jednom z jeho podniků jako vyhazovač. Do Joeova života vstoupí vedle jiných i dvě mladé ženy - jedna z nich je členka ruského zločineckého klanu Jelena, která spolu s Joem stojí na té ,,špatné" straně, a především pak kladná hrdinka Donna Zamorová, agentka FBI, rozvedená matka samoživitelka, zodpovědná a poněkud vyhořelá policistka, otrávená prací, mužským šovinismem kolegů i bývalým manželem.
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

...píšu často - človíček by si měl udělat občas radost .... já sice neumím ebooky, ale měl jsem nápad a realizovali ho kamarádi. Radost je na světě!
Před časem jsem tady měl sérii článečků o povídce Zlatého věku scifi,kde jsem uvedl nejlepší povídky té doby, které vyšly česky. A nějak mě napadlo proč mít 30 povídek v 30 různých antologiích, když je můžu mít v jedné super antologii. A tak jsem dal návrh a je realizováno. A nakonec pro spoustu stránek budou dvě části, dva ebooky. První je na světě.

První ebook obsahuje 16 povídek
Saudkově práci.

nob321ody

..možná jsem mohl napsat jaké povídky tahle zbrusu nová antologie obsahuje, nejsou to žádné novinky, jen je to na jednom místě....
Obsah
John W. Campbell, Jr. - Kdo je tam?   
John W. Campbell, Jr. (Don Stuart) - Soumrak   
John W. Campbell, Jr. (Don Stuart) - Noc   
John W. Campbell, Jr. - Marťanští zloději mozků   
Stanley G. Weinbaum - Odyssea na Marsu   
Alfred Elton van Vogt - Jako bájný Fénix   
Alfred Elton van Vogt - Přízrak z hlubin   
Clark Ashton Smith - Sklepení v Yoh-Vombis   
John Wyndham - Neviditelná stvůra   
John Wyndham - Pomsta v zastoupení   
Jack Williamson - Se založenýma rukama   
Jack Williamson - Děti Slunce   
Catherine Lucille Moore & Henry Kuttner - Chrudošiví jsou borolové   
Henry Kuttner - Past v čase   
Henry Kuttner - Byl to démon   
Henry Kuttner - Dvouruký stroj   

Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář