Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

23 Duben, 2020, 13:40:36 #1290 Naposled upraveno: 23 Duben, 2020, 16:20:50 od nob321ody
...tato kniha by měla vyjít až v září...nicméně je venku ebook, který jsem už přesunul do čtečky....
Severské krimi...už zdaleka nečtu všechno, nejde to, ale hlavně se začíná tento fenomén prasit. Už tam píše snad každý, kdo má ruce a nohy, ale zapomíná, že nemá mozek...
Jakmile se objeví nějaká nová tvář, tak zkouším /co kdyby byla ke čtení....

Věrný čtenář
Max Seeck
Mrazivé Helsinky ochromí rituální vraždy inspirované úspěšnými thrillery Žena slavného spisovatele Rogera Koponena je zavražděna v jejich luxusním domě na břehu zamrzlého zálivu. Na sobě má slavnostní šaty a ve tváři hrůzostrašný škleb. Případu se ujímá mladá inspektorka Jessica Niemi. Brutálních vražd postupně přibývá a záhy je jasné, že je na stopě sériového vraha. Nejedná se přitom o nahodilé vraždy, záhadný pachatel se vždy inspiruje hrůznými činy popsanými v Koponenových thrillerech. Je šílený, nebo jde o něco osobního? Podaří se Jessice zastavit vraha, který zná každičký detail knih dokonce lépe než sám autor?
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

....mám staženo 20 epizod /dvě série/ seriálu Ozark....je třetí série
Nějak se nemohu přinutit se na to dívat .....kdo to viděl? ...stojí to vidění?
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

.......ještě čekám čím se vyvrbí seroš Snowpiercer
Seriál vznikl na základě francouzského grafického románu z roku 1982 ,,Le Transperceneige", později retušovaného ,,Snowpiercera", napsaného Jacquesem Lobem a ilustrovaným Jean-Marcem Rochette.

https://www.csfd.cz/film/664723-snowpiercer/prehled/
Saudkově práci.

quetzalogg

... a ještě jsi zapomněl zmínit, že už to jednou zfilmovali Korejci, v České republice  :)
https://www.csfd.cz/film/306829-ledova-archa/prehled/

Jinak já jsem si teď rozestahoval chystám se podívat na:

Spiknutí proti Americe https://www.csfd.cz/film/774700-spiknuti-proti-americe/prehled/

Alternativka o tom, jak se v r. 1941 stal prezidentem Charles Lindbergh , zkamarádil se s nácky a Židům i jiným menšinám začalo být v Americe dusno.

Mrs. America https://www.csfd.cz/film/782242-mrs-america/videa/

Ten druhý má téma, které by mně normálně asi nepřitáhlo (kterak v 70. letech bojovaly feministky proti antifeministkám za občanská práva), jenže je v tom bombastické obsazení hereček, které by udělaly trhák i z remake Ženy za pultem.

nob321ody

Citace od: quetzalogg v 23 Duben, 2020, 17:32:43... a ještě jsi zapomněl zmínit, že už to jednou zfilmovali Korejci, v České republice 
...nezapoměl.....protože to jsem ani nevěděl
Saudkově práci.

nob321ody

...před pár dny jsem se ptal na ebooky
Karika, Jozef - Čierny kruh
Tina Frennstedt - Nezvestná
...tak aspoň Nezvestná už je doma .....a z Česka
....ještě ten čierný kruh .....
Saudkově práci.

xVEGANx

Citace od: quetzalogg v 23 Duben, 2020, 17:32:43Jinak já jsem si teď rozestahoval chystám se podívat na:

Spiknutí proti Americe https://www.csfd.cz/film/774700-spiknuti-proti-americe/prehled/

Knizku jsem cetl a rikal si, ze je to namet na film, ale nejak jsem se do serialu jeste nedokopal. Kazdopadne v soucasnejch statech asi neni nahoda, ze se tohle zfilmovalo :D

nob321ody

ještě jeden seriálek, na který se těším ....jede od 1.5.
Hollywood
Skupina ctižádostivých herců a filmařů se za každou cenu snaží uspět v poválečném Hollywoodu

...mám rád filmy a seriály z Hollywoodu.....
Saudkově práci.

kemen

Michiv

Ahoj Nobody,

OZARK se mi opět líbil a bude asi i dál pokračovat, je tam dost nevyřešených otázek...
Tak se budu těšit i na další sérii!
 F:/  --poz
MICHIV

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář