Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

....tuná jsou nějaké obrazy od Catlina
https://1url.cz/Mzw60
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

JarKH

Tak po pouhopouhých jedenácti letech držím v packách poslední čtvrtý díl "Kronik Hladových měst" Philipa Reeva Potemnělá pláň.
Nehorázný těšung na to, až to celé přečtu v kuse...
https://www.seqoy.cz/index.php?zobraz=detail&ref=moto&id=33254
JarKH

P.S,: Tak ještě dovydat Kroniky Světakraje a sérii Poznaný ďábel...

quetzalogg

02 Duben, 2020, 19:17:59 #1272 Naposled upraveno: 02 Duben, 2020, 19:49:35 od quetzalogg
Citace od: JarKH v 02 Duben, 2020, 16:43:47Tak po pouhopouhých jedenácti letech držím v packách poslední čtvrtý díl "Kronik Hladových měst" Philipa Reeva Potemnělá pláň.
Nehorázný těšung na to, až to celé přečtu v kuse...

P.S,: Tak ještě dovydat Kroniky Světakraje a sérii Poznaný ďábel...

Dík za tip, už je to taky v košíku na e-shopu. Akorát mě štvě, že budu mít další knižní sérii v grafické úpravě "každý pes jiná ves".

Jo, a ten díl je sice možná poslední ze série, ale pak je tu ještě prequelová série Fever Crumb, a bůhvíco ještě...

EDIT: jo, tím bůhvíco ještě myslím poslední díl (Mothstorm) série Larklight, ze které u nás vyšlo  Tajemství prstenců Saturnu a Tajemství saténových klobouků.

A taky zbylé dva díly Mezihvězdného expresu.

Jo a tenhle artbůček bych si taky nechal líbit. Na Megaknihách stojí v angličtině čtyři stovky.

JarKH

No formát mají ty knihy stejný, takže to zas až tak moc bolestivě do očí v knihovně netluče.
A komu to jó vadí, může zakoupit jedničku ažž trojku znovu. ;)
Jinak prequely klasických sérií nemám moc rád, přijde mi to jako pouhopouhé dojení peněz :(

Jinak nakladatelská taktika, že se místo dokončení rozjeté série od téhož autora načíná další a další mne naplňuje nadšením úplně maximálně. ;D 

JarKH

nob321ody

......kamarádi ze Slovenska.....nemáte někdo v ebooku dvě slovenská vydání
Karika, Jozef - Čierny kruh
Tina Frennstedt - Nezvestná
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

Citace od: nob321ody v 19 Duben, 2020, 13:00:40Karika, Jozef - Čierny kruh

mam len fyzicky, a kvoli tomu som sa k tomu este nedostal. keby som ju mal v kindli uz je precitana :-D

quetzalogg

Citace od: sackettboy v 19 Duben, 2020, 14:45:58mam len fyzicky, a kvoli tomu som sa k tomu este nedostal. keby som ju mal v kindli uz je precitana :-D

Je to návykové, že? Chystám se uvolňovat si místo v knihovnách. Beletrii, kterou mám v e-formě, pokud nejde o kousky ke kterým mám citový vztah, budu rozprodávat. Nechce někdo kompletního Ed McBaina?

Nemo54

Citace od: quetzalogg v 19 Duben, 2020, 15:24:14Je to návykové, že? Chystám se uvolňovat si místo v knihovnách. Beletrii, kterou mám v e-formě, pokud nejde o kousky ke kterým mám citový vztah, budu rozprodávat. Nechce někdo kompletního Ed McBaina?

A nějaké kovbojky nemáš?
Skleróza je krásná nemoc. Nebolí a každý den se dozvím něco nového.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

sackettboy

Citace od: quetzalogg v 19 Duben, 2020, 15:24:14Je to návykové, že?

ja milujem tlacene knihy, ale doma proste nemam cas citat len na cestach. takze si kupujem len oblubenych autorov a snazim sa to minimalizovat. ale velka miestnost plna drevenych knihovien a knih je moj sen. a tam je knizna podoba strasne neprakticka, takze kindle je moj zachranca, inac by som sa k vela dielam ani nedostal.

quetzalogg

Citace od: Nemo54 v 19 Duben, 2020, 16:45:39A nějaké kovbojky nemáš?
To zrovna ani ne, kromě mayovek s ilustracemi G. Kruma, kterých se zbavovat nechci (a stejně je asi máš).

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář