Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

kemen

Citace od: nob321ody v 16 Duben, 2017, 12:15:28Zmizelý svět
Mafiáni, gangsteři, politici, vrahové, Dennis Lehane a pokračování jednoho skvělého mafiánského románu...

Táto záležitosť ako audiokniha nevyšla? Pod rouškou noci som včera v aute dopočúval a bola to fakt paráda :)

nob321ody

kemen není .....on není ani v domorodé řeči první díl knihy této série....máme pouze vydanou dvojku a trojku

...ještě pořád není to pravé ořechové jaro.... zima se občas brání.....a tak se v klidu můžeme podívat tam, kde zebou nohy a umrzají uši a nos....
Arctic: Ledové peklo
Muž havaruje s letadlem uprostřed nedozírné ledové pustiny. Každý den dodržuje rutinní úkony a doufá, že se dočká záchrany. Jednoho dne se objeví vrtulník, silná sněžná bouře však zapříčiní pilotovu smrt a muž pochopí, že má jen dvě možnosti: zůstat v havarovaném vraku a připravovat se na jistou smrt, nebo se vydat na stovky dlouhou pouť s nejistým koncem...
...právě se "dotáčí" na disk....odpoledne zkoukneme.....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Michiv

Viděl a drsné, jak bych se rozhodl asi já? - MICHIV.
 --poz

nob321ody

....tak dnes pustíme tývik v poledne a vypneme ho v neděli 28.7.2019
 --poz  --poz  --poz  --poz  --poz
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

...chtěl bych se opýtat .....jde upravit tenhle obrázek? .....tak, aby zmizel nápis The Scorpios Stings a dopsal se místo toho nový název "Povídky" ....díky za jakoukoliv odpověd
Saudkově práci.

Rell

to nob321ody:

...to by neměl být problém, je to stejné jako u comicsů ve Photoshopu...jediné co by to potřebovalo je obrázek ve větším rozlišení....

Sice jsem zkoušel zvětšit tento, ale jsou zde vidět moc velké artefakty = velká komprese obrázku...  :o

nob321ody

Citace od: Rell v 11 Červenec, 2019, 21:54:40to nob321ody:

...to by neměl být problém, je to stejné jako u comicsů ve Photoshopu...jediné co by to potřebovalo je obrázek ve větším rozlišení....

Sice jsem zkoušel zvětšit tento, ale jsou zde vidět moc velké artefakty = velká komprese obrázku...  :o
...děkuji za zkoušku, obrázek je z netu, nemám jiný ....potřebuji udělat nějakou obálku ke knize "Povídky" od "Jack Ritchie" /tohle by se mi na obalu moc líbilo....
Saudkově práci.

Rell

...a co zkusit sehnat e-book v EN?
Tam většinou už bývají obrázky i v trochu větším rozlišení a s tím by se už možná dalo pracovat.... ;)

p.s. já bohužel e-booky nesbírám a tak neznám www zdroje... :(

nob321ody

děkuji za nápad, zkusím něco sehnat .....
Saudkově práci.

Rell

11 Červenec, 2019, 22:37:30 #1209 Naposled upraveno: 11 Červenec, 2019, 23:03:31 od Rell
Ok, když ho seženeš klidně mi napiš na PM, rád ti ten obrázek upravím... ;)

p.s. ještě jsem na Amazonu našel tyto dva obrázky, ale když se na ně podíváš pozorně, sice je to o kapánek lepší, ale hlavně např. u škorpiona je ta "deformace" od komprese jasně vidět...

Kliknutím na obrázek se otevře na nové stránce v plném rozlišení.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář