Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 14:21:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

sackettboy ....děkuji za odpoved...více v SZ
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Bothrops atrox

Michiv

Zdravím všechny přátele z Čech a Slovenska,
a nevěděl by někdo o nějakém slušném slovenkém fóru, kde se dají stáhnout slovenské knihy, i ty starší??
Díky i za negativní odpověď...
MICHIV  :.o

Michiv

Díky - znám a je to super, ale něco tomu chybí...
MICHIV  --poz  --th  --poz

nob321ody

Michiv ...captain nemo kdysi dával na nějaké slovenské skládky, jenže mám nový počítač a odkaz jsem měl ve starém ....třeba nám poradí link
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

to je prave ten ebook kde nemo nahadzuje, inac slovensky warez poriadny nie je, slovaci dostatocne funguju na tych ceskych  :D

nob321ody

ne,ne,ne a ne.... byly slovenské stránky nějaké skládky !!
děda nob zdraví slovenského brňáka ....
Saudkově práci.

nob321ody

..tak mám Zlatovlássku přečtenou.....možná, že to nikdo z přítomných nebude číst.... za mne - nečetl jsem od jakékoliv slovenské autorky takovou knihu .....
...musím to trošku rozdýchat
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí