Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

nob321ody

....no jo chlapci...ale název toho filmu ??????????????
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

proč se mi zobrazuje toto ?
Chystané komiksy v češtině
Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.

,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

Ja
Citace od: nob321ody v 12 Březen, 2019, 10:40:49proč se mi zobrazuje toto ?
Chystané komiksy v češtině
Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.

ako kocogelak by si to ani nemal vidiet, aby ta to netrapilo asi nejaka chybicka ezportalu

Bothrops atrox

Zeptám se i tady:
Přátelé, nevíte náhodou ve kterém čísle ABC vyšel tenkrát návod na auto ovládané bovdenem? Vím že v jednom čísle vyšel střih na plechy a ve druhém papírová kastla. A odhadoval bych to do druhé poloviny osmdesátých let, ale ne a ne to najít.

JarKH

Tak Ti tady odpovím, už jsem to našel a vyměním za překlad Texe... rofl

Ono to totiž nebylo ledajaké auto, ale rovnou Formule 1.
Vyšlo rovnou ve třech číslech ABC 3 až 5/ ročník 29 1984-85 - ročník, kdy začala vycházet Galaxia
V č. 5 vyšel na tu karosérii jednak střih a i papírový model karosérie, kterou ovládá Bezhlavý pilot - hlava se musí doplnit z jiného materiálu či urvat jiné figurce...

JarKH

nob321ody

kluci ze Slovenska ....mám prosbu, nechodím nikde na slovenské warezy a jiné skládky....kdyby se Vám některému podařilo sehnat ebook slovenské knihy
ZlatovláSSka
od: Michaela Ella Hajduková
myslete na dědu noba ....dopředu děkuji
To bych si rád přečetl /neobjednávám, mám velmi špatné zkušenosti z Martinusem....
Saudkově práci.

sackettboy

14 Březen, 2019, 11:10:15 #1186 Naposled upraveno: 14 Březen, 2019, 11:13:51 od sackettboy
Citace od: nob321ody v 13 Březen, 2019, 22:25:36kluci ze Slovenska ....mám prosbu, nechodím nikde na slovenské warezy a jiné skládky....kdyby se Vám některému podařilo sehnat ebook slovenské knihy
ZlatovláSSka
od: Michaela Ella Hajduková
myslete na dědu noba ....dopředu děkuji
To bych si rád přečetl /neobjednávám, mám velmi špatné zkušenosti z Martinusem....

Kamaráde prosím ťa, tvoj požiadavok je nesplniteľný. Kniha vyšla v roku 2019 to znamená ešte len v uplynulých 3 mesiacoch a nie je dostupná ako ebook. Ak bude dostupná do pol roka na wareze tak to bude zázrak. Ak chceš niečo zohnať musíš nám dávať reálnejšie výzvy. Oficiálne neoficiálne sa knihy hája minimálne rok.

Zaujíma má však aké máš zlé skusenosti s Martinusom? SK alebo CZ?
Martinus od svojej éry jednoznačne podražel, ale to je ich jediný mínus. Profesionálnejšiu firmu nepoznám. O všetkom informuju a je to prehľadné. Raz mi dokonca poslali Karikovu knižku bez podpisu, tak som im napísal, že mi ju poslali bez podpisu a mal som informácie, že ju mám mať s podpisom. Tak mi poslali kuriéra s podpisanou knížkou a tu starú si odviezli absolútne bezproblémov na základe jedného vymeneného emailu.
Takže rád by som vedel, aké problém si s nimi mal ty. Moje skúsenosti sú samozrejme so slovenskou vetvou. V českej som si objednával len raz nejaký ebook, lebo v čr sú aj alterntívne lacnejší predajcovia.

majú ju napríkald aj gmorkové megaknihy: https://www.megaknihy.cz/valecne/342837-zlatovlasska.html?utm_sh=RFlidjRTZUc2TXpReU9ETTNNelF5T0RNMw==

nob321ody

sackettboy.....děkuji za zprávu....knihu už mám objednanou z Megaknihy....nějak jsem netušil, že Mega prodává i slovenské knihy /už mnoho let ze Slovenska neobjednávám....ani nekupoval slovenské knihy
Martinus.sk mi připravil před léty dvě nemilé zkušenosti ....přes urgování mi u jedné knihy tvrdili, že jsem dosud nezaplatil...i když jsem poslal sken platebního příkazu...až jsem pohrozil, že to předám Čojce .....tak knihu bez vysvětlení zaslali /několik měsíců/ ...u druhé mi po třech týdnech napsali, že je kniha vyprodaná a čekal jsem několik týdnů na vrácení peněz....

Nesplnitelný požadavek? 
Já všechny tyhle podmínky /kdy co vychází, dobu hájení apod/ znám ....kdybych to neznal, tak bych musel jít za roh a dát si facku....
jsou ale věci mezi nebem a zemí ....v Česku se stále častěji stává, že ebook vyjde před knižním vydáním.../dám příklad knihy od "nového" slovenského chalana Bryndzy ....jeho nejnovější kniha vyjde až koncem března, ale já už mám ebook několik dní a knihu mám dávno přečtenou ....
....tak jsem si říkal, jestli už nevyšel na Slovensku ebook Zlatovlássky ....
Saudkově práci.

nob321ody

14 Březen, 2019, 13:47:32 #1188 Naposled upraveno: 14 Březen, 2019, 13:53:26 od nob321ody
..ještě bych dodal, že už dlouho se nestalo, aby mne anotace knihy tak roztrhala, jak anotace ke knize Zlatovlásska
ZlatovláSSka
Michaela Ella Hajduková
,,Ako ťa z tohto vysekali?" spýtal sa šokovane a neprítomne hladkal zjazvenú pokožku. Ach, Gabriel, keby si videl, ako vyzerá moje telo - pomyslela som si zdrvene.
Pokrčila som plecami. ,,Zázrak. A najlepší ríšski lekári. A hlavne... našli ma veľmi skoro. Nenechajú ma zomrieť. Niečo v sebe mám a oni to veľmi chcú. A keď to dostanú je možné, že celý svet bude oblečený do našej vlajky,"
Nemecká ríša, 1942
Život Sanny Schlosserovej je utrpením. Pripadá jej ako pomalá cesta do pekla, lemovaná cintorínom. Nebyť však podivnej udalosti, ktorá sa stala na úsvite jedného augustového dňa, vyvíjal by sa celkom inak. Keby nie jej náhlej výnimočnosti, nikdy by nevidela sterilizovanie žien a dievčat v Osvienčime, nepodstúpila ponižujúce deflorovanie v lebensbornskom dome, neokúsila bolesť na vyšetrovacích stoloch Clauberga, Schultza a Schumanna, nespoznala desivý úsmev doktora Mengeleho, nestratila najlepšiu priateľku Rivku...
... ale ani by nestretla Gabriela. Gabriela, ktorý by šiel po ňu aj do pekla. A možno tam napokon aj šiel.

Nádherné secesné priestory Freyjiných kúpeľov, nemocničné bloky koncentračných táborov a množstvo lekárskych plášťov. Vitajte vo svete, kde zomrela sloboda, zábrany i Hippokratova prísaha. Máte odvahu? Tak otvorte dvere a poďte ďalej..
Saudkově práci.

sackettboy

Citace od: nob321ody v 14 Březen, 2019, 13:29:07Martinus.sk mi připravil před léty dvě nemilé zkušenosti ....přes urgování mi u jedné knihy tvrdili, že jsem dosud nezaplatil...i když jsem poslal sken platebního příkazu...až jsem pohrozil, že to předám Čojce .....tak knihu bez vysvětlení zaslali /několik měsíců/ ...u druhé mi po třech týdnech napsali, že je kniha vyprodaná a čekal jsem několik týdnů na vrácení peněz....

zaujímave ozaj som sa s takým prístupom nestretol a to som tam objednával knihy už hádam v roku 2004. ináč skús martinus.cz (meno rovnaké ale predpokladám, že to nevybavujú slováci ale česká odnož

Citace od: nob321ody v 14 Březen, 2019, 13:29:07..tak jsem si říkal, jestli už nevyšel na Slovensku ebook Zlatovlássky ....

bohužial slováci a ich trh nie je tak žhavý ako ten český, ano občas sa take niečo podarí u Inferna som tu dával link na únik skor než bolo von české vydanie, ale sú to ozaj len malé prípady a hlavne bestsellerov, čo tato knižka od slovenskej autorky asi nebude (možno časom)

Citace od: nob321ody v 14 Březen, 2019, 13:47:32ještě bych dodal, že už dlouho se nestalo, aby mne anotace knihy tak roztrhala, jak anotace ke knize Zlatovlásska

čítal si už Karikovu 2-dielnu sériu Na smrť? obsahovo rieši taktiež Mengeleho "skúmanie" v koncentračných táboroch. ak si ju nečítal odporúčam. myslím, že ju mám ak by si chcel.

ináč ta anotácia mi strašne pripomenula http://www.kocogel.info/index.php?topic=27005.0    rofl

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář