Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 14:21:01

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

víc hlav, víc rozumu
nevzpomene někdo, co by to mohl být za film? stručně - nějaké scifi
Natočen byl před rokem 1986. Na začátku byl zatčen muž za seriové vraždy, když našli několik mrtvol žen. Pak se děj vrací do minulosti a odvíjí se příběh vztahu toho muže s mimozemšťankou - na bázi energie, která "vklouzla" do těla ženy. Spolu žili a když muž začal pokukoval po jiné ženě, mimozemšťanka odložila staré tělo a vyrobila si z masa? nové tělo ženy. Proto ta spousta zakopaných ženských těl.
Díky, kdyby někdo vzpoměl
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

nob321ody

Citace od: sackettboy  06 Únor, 2019, 21:44:00to mi znie ako nejaky diel krajnych mezi  rofl https://www.csfd.cz/film/69854-krajni-meze/prehled/ ale nesedi rok  :D
...řekl bych, že to bylo před tím rokem 1986.... protože od toho roku mám celkem poctivý seznam filmů co jsem viděl....
a nic z toho seznamu se mi k tomuto tématu nelíbí...
Saudkově práci.

sackettboy

borci nemáte niekto túto knížku:

zohnal som ju iba v txt súbore, čo je dosť blbé, nemáte to niekto v lepšom formáte(príp. skene)?

akurát mám rozčítanu knihu:

a celkom ma to zaujalo, ako bratov do tej kanady dotiahli a podobne... tak by som sa rád pozrel aj na tu slovenskú verziu.

Bothrops atrox

to Nob: Jo to si pamatuju, ale trochu jinak. To bylo komediálně laděné a bylo to ve slovenštině. A byla to taková spíš komorněji laděná inscenace, než velkofilm.  Ona je jakási "duchovní" entita mění hlasy, podoby a na konci otěhotní a "porodí" a tím se jako entita rozpadne na několik potomků. Nevím jestli to nebylo původem italské. Slováci od nich tenkrát podobné inscenace dabovali častějc.

A nepamatuješ si takový seriál, tuším britský o takových dvou podvodnících, trvalo to skoro dvě hodiny. Ale nebyli to Podfukáři. Byl to seriál tak z konce 80. let. Vždycky vymysleli nějakou boudu a potom se to zkomplikovalo a výsledek jejich snažení byl téměř nulový. Komediálně laděné to bylo.

nob321ody

Bothrops atrox .....ten porod mi tam nesedí...
O těch podvodníkách mi taky nic neříká...

Malá zajímavost
Kdo by měl zájem o knihy J.Verna - KOMPLETNÍ VILÍMKOVA EDICE 65 KNIH (2019) za pouhých 325 000 korunek....na aukru se dočtete víc....
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí