Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

nob321ody

,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

víc hlav, víc rozumu
nevzpomene někdo, co by to mohl být za film? stručně - nějaké scifi
Natočen byl před rokem 1986. Na začátku byl zatčen muž za seriové vraždy, když našli několik mrtvol žen. Pak se děj vrací do minulosti a odvíjí se příběh vztahu toho muže s mimozemšťankou - na bázi energie, která "vklouzla" do těla ženy. Spolu žili a když muž začal pokukoval po jiné ženě, mimozemšťanka odložila staré tělo a vyrobila si z masa? nové tělo ženy. Proto ta spousta zakopaných ženských těl.
Díky, kdyby někdo vzpoměl
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

nob321ody

Citace od: sackettboy v 06 Únor, 2019, 22:44:00to mi znie ako nejaky diel krajnych mezi  rofl https://www.csfd.cz/film/69854-krajni-meze/prehled/ ale nesedi rok  :D
...řekl bych, že to bylo před tím rokem 1986.... protože od toho roku mám celkem poctivý seznam filmů co jsem viděl....
a nic z toho seznamu se mi k tomuto tématu nelíbí...
Saudkově práci.

sackettboy

borci nemáte niekto túto knížku:

zohnal som ju iba v txt súbore, čo je dosť blbé, nemáte to niekto v lepšom formáte(príp. skene)?

akurát mám rozčítanu knihu:

a celkom ma to zaujalo, ako bratov do tej kanady dotiahli a podobne... tak by som sa rád pozrel aj na tu slovenskú verziu.

Bothrops atrox

to Nob: Jo to si pamatuju, ale trochu jinak. To bylo komediálně laděné a bylo to ve slovenštině. A byla to taková spíš komorněji laděná inscenace, než velkofilm.  Ona je jakási "duchovní" entita mění hlasy, podoby a na konci otěhotní a "porodí" a tím se jako entita rozpadne na několik potomků. Nevím jestli to nebylo původem italské. Slováci od nich tenkrát podobné inscenace dabovali častějc.

A nepamatuješ si takový seriál, tuším britský o takových dvou podvodnících, trvalo to skoro dvě hodiny. Ale nebyli to Podfukáři. Byl to seriál tak z konce 80. let. Vždycky vymysleli nějakou boudu a potom se to zkomplikovalo a výsledek jejich snažení byl téměř nulový. Komediálně laděné to bylo.

nob321ody

Bothrops atrox .....ten porod mi tam nesedí...
O těch podvodníkách mi taky nic neříká...

Malá zajímavost
Kdo by měl zájem o knihy J.Verna - KOMPLETNÍ VILÍMKOVA EDICE 65 KNIH (2019) za pouhých 325 000 korunek....na aukru se dočtete víc....
Saudkově práci.

nob321ody

...nejočekávanější komiks začátku letošního roku
Saudkově práci.

JarKH

Citace od: Bothrops atrox v 08 Únor, 2019, 19:27:54to Nob: Jo to si pamatuju, ale trochu jinak. To bylo komediálně laděné a bylo to ve slovenštině. A byla to taková spíš komorněji laděná inscenace, než velkofilm.  Ona je jakási "duchovní" entita mění hlasy, podoby a na konci otěhotní a "porodí" a tím se jako entita rozpadne na několik potomků. Nevím jestli to nebylo původem italské. Slováci od nich tenkrát podobné inscenace dabovali častějc.

Jasně, já si na to vzpomínám. Tedy ne na název a jestli to bylo slovensky nebo česky, ale na tu zápletku. Fór byl v tom, že že ta mimozemšťanka původně vypadala jako taková svítící elipsa. Dokázala vytvořit podobu holky, která se tomu chlápkovi líbila. No jo, ale po čase mu zevšedněla a když jí to řekl, začala měnit podoby a stará těla zakopávali na zahradě. Dokonce pro něj jednou byla i černoška. Jenomže jednoho krásného rána mu po pokoji lítaly dva malé svítící kroužky a řekli mu: "Čau, tati, maminka se v nás rozdělila, cíle mise bylo dosaženo, letíme domů, měj se tu pěkně." A jeho pak zašijou...
JarKH

Bothrops atrox

to JarKH: JO!!!!!!!! Přesně to je ono!!!!!

Jinak všiml jsem si na ulozto, že tam někdo napostoval seriál Inspektor Morse z roku 1987(Hrají: John Thaw, Kevin Whately...). Ale bohužel v naprosto mizerné kvalitě a pouze v originále. Titulky jsem našel jen k jedinému dílu. Takže spíš varuju. Mám dojem, že to tady kdysi někdo sháněl.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář