Třeba někoho zaujme

Založil nob321ody, 24 Březen, 2012, 15:21:01

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

nob321ody

díky Ninjer za odkazy na válečné komiksy
.....nejde mi stáhnout obr. č.3 a č.40 ( dá se to stáhnout? nebo to mají "ošetřené", aby si to někdo koupil, jinak mínus dva obrázky ...........
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Ninjer

Žádný kupování, je to nelegální ;) A tamty obrázky se prostě z toho hostingu smazaly po čase, se stává...

Tady to máš v klasickém cbr:
http://uloz.to/xPJLTmM/marvel-super-special-06-jaws-2-cbz

A ještě jsem ti našel takovou zajímavou raritku. Japonská adaptace Čelistí ;) Ale nejspíš neexistuje kompletní sken, natož překlad do angličtiny.

http://patrickmacias.blogs.com/er/2009/11/gekiga-jaws-herald-comic-1975-part-one.html
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

nob321ody

,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Melmoth

Citace od: nob321ody v 25 Březen, 2012, 13:31:38
dlouhé roky se zabývám historií 2.sv.války - válečné romány a filmy jsou moje hobby - ted samozřejmě hledám válečné komiksy

docela parádní komiksy dělá o válce Dimitri: http://www.bedetheque.com/auteur-1535-BD-Dimitri.html
Kdyby byl zájem, mohl bych nahodit:
Hindenburg
Haute Mer
Kaleunt
Kamikazes
Kursk - Tourmente d'acier
Raspoutitsa
Sous le pavillion du Tsar
Le convoi

nob321ody

ahoj Melmoth - tady není co řešit - VŠECHNO MI PROSÍM NAHOD - já budu číst, až na sebe nebudu vidět
--poz --poz --poz --poz --poz
jazyk angl a něm mi nevadí
Saudkově práci.

Melmoth

Citace od: nob321ody v 25 Březen, 2012, 20:24:07
ahoj Melmoth - tady není co řešit - VŠECHNO MI PROSÍM NAHOD

jdu na to...

Citace od: nob321ody v 25 Březen, 2012, 20:24:07
jazyk angl a něm mi nevadí

lituji, asi to bude spíš na prohlížení. Je to v Moli?rově jazyce. Ale nic nebrání tomu, aby ses ho naučil a přeložil to pak i pro ostatní...  ;), já s tím taky začal až v 38-mi  :)

nob321ody

....kurecpalec, já se učil 4 roky i francouzsky, ale tenhle jazyk nijak moc neoprašuji - ono pro mne důležité knihy a to šachové, vychází přece jen nejlepší v A a D a potom v ruštině......
Saudkově práci.

Melmoth

25 Březen, 2012, 21:22:31 #17 Naposled upraveno: 25 Březen, 2012, 21:25:06 od Melmoth
máš to tu...

Citace od: nob321ody v 25 Březen, 2012, 20:39:01
....kurecpalec, já se učil 4 roky i francouzsky

:o NO ALE TAK TO HONEM DO REZERVAČEK A UDĚLAT POŘADNÍK PŘEKLADŮ   :D

Gmork

Kvalitního němčináře je tu třeba víc než nás frantíků.
Mardi-Gras v češtině... to by bylo něco.  :D
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

nob321ody

Melmoth, jenom ty titulní stránky už jsou fantastické..... jdu stahovat
VELKÉ DÍKY, THANK YOU,DANKE,???????,GRAZIE,DZIĘKUJĘ,OBRIGADO,KIITOS,TAKK,HVALA .......
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář