BUBBLEGUN comix fanzine

Založil BeeSee, 05 Březen, 2008, 16:12:52

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

BeeSee

MOMENTÁLNÍ SITUACE VYPADÁ TAK, ŽE NIKOMU SE ZJEVNĚ DO NIČEHO NECHCE (TO BUDE TÍM VEDREM  ;) ), TAKŽE UZÁVĚRKA BUBLÁKA SE VZHLEDEM K NEDOSTATKU PŘÍZPĚVKŮ POTŘEBNÝCH K NAPLNĚNÍ KAPACITY POSUNUJE. NEBUDEME DÁVAT NĚJAKÉ DATUM, PROTOŽE STEJNĚ HO NIKDO NEDODRŽUJE, TAKŽE AŽ BUDEME MÍT POCIT, ŽE JE TOHO NA VYDANÍ TAK AKORÁT, TAK TO PROSTĚ VYDÁME  rofl rofl rofl  ČILI POKUD CHCETE  NĚKDO NĚCO POSLAT TAK POŠLETE, POKUD SE TO VEJDE TAK SE TO VEJDE  ;) POŘÁD MÁME JEŠTĚ WEBGALERY A TAKY NECHCEME  S VYDÁVÁNÍM JEN TAK KONČIT  ;)

DevCageR

NO TO JE JASNY, ZE NEKONCITE!!!

No.. ja osobne se citim hodne spatne ohledne bubláku. Jak uz sem psal Toeovi. Nemam proste cas, nejde to, neda se ani nikde utrhnout. At uz je to skola, ci obziva. Chce to klid a cas v celku. Ne po kouskach, tak se komiks proste nakreslit neda...
Kazdopadne je to cely ve finalni fazy a to to jen hodit na papir. 7 stran jak sme se dohodli (s tou cervenou) Zkusim co nejdriv. Nejsem moc zvyklej pretahovat deadliny, ale tady to proste jinak nejde... Jo a samozrejme tu stránku dvě s tim interview, se kterym vyckavam uz jen proto, aby bylo co nejaktualnejsi.

Takze vsechno bude, vsechno je ve finalni fazy, jen to dotahnout. Kdyz k tomu sednu, tak to bude hotovy, jde o to utrhnout nekde cas na to sednuti.

Jeste jednou sorry :-))
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

BeeSee

DevCageR: o to přece vůbec nejde, nikdo z nás se tím neživí a my si taky nevytáhneme čas navíc z prdele  :D :D :D

DevCageR

2BeeSee: Kdyz ja nejsem zvyklej porusovat ty deadliny  :-\ budu se snazit  ;)
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

CareFree

08 Červenec, 2008, 01:58:11 #44 Naposled upraveno: 08 Červenec, 2008, 02:01:33 od CareFree
kdyby vas to zajimalo, tam mam tady hotovy dva roky stary komiks svuj...
:oD
DVA ROKY :D
rofl
to jsem ještě neuměl ani číst mi to tak pripada :D
dokoncil sjem to presne na konci devate tridy
a vsichni z toho byli vodvareni, bo tomu nerozumi :D
je t deocela -> rofl

osm stran
ale je to barevne. Nevim jak to vypada cernobile.
ale asi PEKNE BLBE HAHA
kɒmɪks.

Raul

prosim vam, vysvetli mi nekdo, proc je na strankach bubblaku mezi ikonkovejma odkazama "Prodáváme v:" tento:

a jeste nefunkcni :)
tj nejakej dzouk nebo jak?  :D
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

Kocour

No, první číslo Bubláka jsme posílali poštou těm, kdo si ho u nás objednali... A taky posílali zadarmo těm, co přispěli... Těm bude zasíláno i nyní, akorát objednávky se již budou řešit buď na místě v obchodech jako je Komiksový krám v Brně, nebo Seqoy a Krakatit v Praze a on-line distribuce přes on-line shop Seqoye, tzn. že se to objeví on-line třebas i v Daemonu:

http://www.seqoy.cz/detail.php?SERV[service_id]=vo_detail&SERV[mess_id]=ML_VO_SHOW&SERV[zbozi]=5021

http://daemon.cz/kniha/9477/beesee-majdak-andrej--bubblegun-underground-comix-fanzin.htm

DevCageR

Potrebuju radu... uz finisuju ten svuj komiks do bubláka no a chci tam vsadit lettering. Bohuzel netusim jakou velikost pisma mam pouzit. Mam to totiz na A4 a nevim no... tak bych chtel poprosit nejakyho autora, co uz tam delal (treba) jestli by mi neposlal finalni verzi naky stranky pro bublák, abych to nak odmeril...... Ne ze by to pak neslo predelat, kdyz si necham v Comic Lifu sablony, ale mam to trochu slozitejsi a to predelavani by zabralo starsne dlouho, takze bych to chtel mit co nejpresnejsi na prvni pokus. Díkes.....

Kocour

Písmo by mělo být takové, aby se ti vlezlo do bubliny, to dá rozum ;)
Samozřejmě je třeba nějaké, aby to bylo při zmenšení čitelné, ale pokud máš podklady opravdu ve velikosti na A4, tedy rozlišení 2480x3508, pak je to vcelku jedno, pokud to nebude nějaké extra malované písmo... Šak pošli ukázku a já ti řeknu, jestli to bude čitelné...
A v čem že to děláš lettering?? Ve photoshopu je třebas oprava písma otázkou tak půl minuty, nebo ne víc jak 5 minut na cca 10 stran, jen označíš všecky vrstvy a zvolíš jíné písmo a je to... Myslím, že podobně by to mělo jít v každém vrstvovém editoru, tedy Gimpu i Inskapu třebas...

DevCageR

delam to v comic lifu..... protoze nemam predmalovany bubliny.... ale jo, sou to A4, ted nevim to rozliseni... ale tusim, ze sem to delal na 600dpi... ale to se da pomerne zmensit na tech 2000x3000 (a naky ty drobny). takze to bude snad ok.

+-Komiksový kalendář