BUBBLEGUN comix fanzine

Založil BeeSee, 05 Březen, 2008, 15:12:52

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kocour

Citace od: CareFree v 03 Březen, 2010, 15:20:10
debilní pocit, vědět, že už je to venku, ale furt to nemám v ruce. Kdy to bude v Praze!

V Praze bude, asi až dojedu do Prahy... Což bylo v plánu na Crwecon :D - Ale ještě uvidíme ;) - Dříve jedině na Nerdech... ;)

Citace od: DevCageR v 01 Březen, 2010, 23:28:20
teda i na Nerdech za 99,-? No dobře, ale jen proto, že mi těch pár korun pro výrobu pátýho čísla není líto :D

Bohužel běžná prodejní cena ;) - Poté, co sem slyšel od autorky Cukru a počasí, kolik si na jejím komiksu hrabe vydavatel a distribuce, jsem rád za Komiksový krámek, jinak by musel být Bublák v prodeji jedině tak za cca 200kč! :D - No síla!

DevCageR

Tak mi přišel novej Bublák a musím říct, že pocit z této publikace mám čím dál tím lepší. Ten papír a váha samotného výtisku už tomu dává slušnou atmosféru! Osobně mi trochu pořád vadí ten A5 formát, ale chápu důvody. Přiznám se, ještě jsem to nečetl, ale grafika se mi hodně líbí (ale narval bych tam klidně víc grunge nebo něčeho odvážnějšího) a přední obálka s fórem o zkratu je taky skvělá. Jen mě trochu nebaví umístění té publicistiky na konci, určitě bych ji udržel v jedné sekci, ale klidně někde uprostřed.

Vypadá to na pěkný počin a doufám, že po pár dalších číslech to bude slušná pecka!!
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

BeeSee

díky za slova chvály  :-// :-// :-//
s tou publicistikou na konci jsme to řešili, ale prostě jinak to nešlo, nebo by to bylo venku kdo ví kdy...
nevím sice co si představuješ pod pojmem slušná pecka, ale snažíme se  ;) každopádně 5 je takové malé jubileum, takže plánujeme nějaké překvapení, uvidí se  ;)

PaTa

už jsem se zmiňoval na FB... takže tady jen zkratkovitě.
Opravdu slušná práce, vyplatilo se počkat ;)

BeeSee

tak se ještě můžete vyjádřit na comicDB ať víme kolik procent nám ještě schází  :--

lathur

Je 3.2.2012 a teď mi pošťačka donesla obálku a v ní šestku Bubláčka...jenom jsem ho tak rychle projel a můžu říct jenom jedno... --poz :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// --poz .
lathur

+-Komiksový kalendář