BUBBLEGUN comix fanzine

Založil BeeSee, 05 Březen, 2008, 15:12:52

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

DevCageR

Citace od: patart v 25 Duben, 2008, 00:19:10
tvůj styl se mi líbí...

Ještě se stále hledam, není to ono. Je to moc uhlazený, potřebuju vyhcytat stylizaci. Kams koukal? na dA?
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

PaTa

25 Duben, 2008, 00:24:26 #21 Naposled upraveno: 25 Duben, 2008, 00:26:04 od patart
jo, na dA... jestli se hledáš, tak jsem fakt zvědavej, jak to bude vypadat až se najdeš  :.o
já třeba nemám svůj styl taky vypilovanej a ani ho nepiluju. Nová věc, novej styl

DevCageR

nj, taky sem uz mel tu cest se s tvym umenim seznamit  :-))
Jsem ilustrátor a komiksový kreslíř, můj osobní web, blog a portfólio naleznete na >>> www.michaelpetrus.com <<<

BeeSee

Citace od: RakeW v 24 Duben, 2008, 22:26:42
Citace od: Toebiash v 24 Duben, 2008, 15:17:16
Nábor probíhá neustále!

Do kdy asi tak? Mám něco rozdělaného, ale s časem je to dost špatné.

uzávěrka tohoto čísla se kryje s koncem školního roku  :D :D ale z první zkušeností víme, že nic není definitivní...  :oD :oD :oD a každopádně to neplánujeme jako poslední číslo  :--

DevCageR

Citace od: BeeSee v 25 Duben, 2008, 10:26:16
a každopádně to neplánujeme jako poslední číslo  :--

A co to znamena?

BeeSee

Citace od: DevCageR v 25 Duben, 2008, 10:31:39
Citace od: BeeSee v 25 Duben, 2008, 10:26:16
a každopádně to neplánujeme jako poslední číslo  :--

A co to znamena?

nevím co na tom nechápeš  :o :o :o znamená to: že pokud to půjde, tak se budem snažit aby bublák vycházel 1-2 ročně...

DevCageR

:) Tak to sem z toho vubec nepochopil  :oo ale ja sem obcas hodne mimo  :oD :oD

PaTa

a jak to vypadá s Bublákem#2?
kdy tak vydíte že spatří světlo světa?

DevCageR

2patart: Tak deadline na tvorbu je konec cervna (coz ja osobne nejak nestiham  :D), ale Toe (nebo BeeSee.... mozna oba) rikal, ze se to stejne protahne  :oo A pokud to pujde dobre, tak tusim, ze cca prelom srpna a zari vyleze na svetlo sveta   8-)

Kocour

Jak říká Dev, dříve než tak ke konci září to nevidím... V létě se nikomu nebude chtít nic dělat  8-)

+-Komiksový kalendář