Alien: Covenant (Prometheus sequel)

Založil Wrai, 15 Prosinec, 2011, 10:40:00

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

quetzalogg

Nojo, kolik mutací Vetřelce znáš, tolikrát jsi člověkem  :D

To mi uniklo, že by se Walter uměl do nějaké míry rychle hojit - kde o tom byla řeč? Ale i tak, kdyby mě celej den honily potvory a snažily se mě kousnout do zadku, tak by mi nějaká nehojící se jizva na robotovi moc žíly netrhala.

Prométheus i Covenant jsou lodě společnosti Weyland, a David, předpokládám, byl důstojník, kterému firemní velitelské oprávnění po zmizení Prométhea nikdo nezrušil (syntetičtí důstojníci zjevně sloužili k obsluze lodí během hibernace lidské posádky).
Ostatně i Nostromo byla loď firmy Weyland - Yutani, takže tvoje obava ohledně Ashe může být klidně oprávněná  ;)

Pro mě vlastně nejrušivější bylo to, že hned na první výsadek na cizí planetě si vyšli jen tak v kšiltovkách a maskáčích, jen proto, že tam byla dýchatelná atmosféra. Když si vezmu, že jenom na dovolené v Egyptě můžu dostat sračku jak bič, a do jakékoli exotické destinace do mě napíchají tucet vakcín....

Wrai

no ved sak Davidov prvy pokus o zabitie Waltera...ked ho bodol flautou...ved Walter aj vravel ze ma extra modifikacie.

Inak film je do istej miery ako The Force Awakens, tiez ma mnoho spolocneho s predchodcom.
Lod ktora zachyti vysielanie z emzackeho plavidla zmeni povodny kurz a vyda sa ho preskumat.

Posadka najde havarovanu emzacku lod(toho isteho typu).

Posadka umiera a hierarchia vo veleni sa dostane az k zene.

Sialeny android, obdivujuci votrelca.

Wrai

Tak až 20min. bolo vystrihnutých...čo dáva zmysel, keďže pri veľa scénkach som mal pocit, že tam niečo chýba...

Inak aj Noomi Rapace alias Dr. Shaw vystrihli, písali, že natáčala 2 týždne, nejakú časť sme videli na youtube(taktiež deleted scene, nepredpokladám, že herečka zámerne točila scénu len preto, aby mohla byť na yt),
ale beztak si nemyslím, že je to všetko.

Podľa mňa tam chýba scéna s havarovaním lode na ktorej prišli na tú planétu a následné vyústenie udalosti.

Viac Inžinierov by som bral, jediné čo mi celkovo prišlo najzaujímavejšie na tomto franchize, ale aj tých ich Ridley odstránil z deja.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář