Alien: Covenant (Prometheus sequel)

Založil Wrai, 15 Prosinec, 2011, 10:40:00

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

15 Prosinec, 2011, 10:40:00 Naposled upraveno: 25 Prosinec, 2016, 12:22:51 od Wrai
Jedná sa o prequel k votrelcovi, ktorý natáča Ridley Scott:

http://www.imdb.com/title/tt1446714/

O deji sa vie len toľko, že na Zemi sa nájde mimozemský artefakt, ktorý obsahuje súradnice s polohou planéty ďaleko vo vesmíre. Weyland Corp. tam vyšle vesmírnu loď Prometheus s niekoľko člennou posádkou, aby sa skontaktovala s touto vyspelou vesmírnou rasou. 

http://www.spoilertv.co.uk/images/movies/Prometheus/Promo%20Pics/EW%20First%20Look/

scorpioo

Ja som zase čítal, že posledné vyhlásenia sú, že sa nebude jednať o prequel pre Votrelcov

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

elar

Citace od: scorpioo v 15 Prosinec, 2011, 23:33:50
Ja som zase čítal, že posledné vyhlásenia sú, že sa nebude jednať o prequel pre Votrelcov

Přesně, původní idea taká byla, ale po psaní scénáře si uvědomil, že je to úplně jiné  vyhověl fanouškům, že jim nebude kazit jejich oblíbený emzáky.

Rass

Tak ale podľa tých fotiek sú tam brutálne narážky na Votrelca.

scorpioo

Odohráva sa to v rovnakom svete ( Weyland Corp. ), ale nebude to prequel

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Wrai

Prequel to bude, ale nie taký tesný .. dej by sa mal odohrávať niekoľko storočí pred Alienom 1

Rass

Ale je to trochu podivné a zavádzajúce. Rovnaký svet, komora akoby s vajcami facehuggerov... V tom svete sa stretli už s 3 formami mimozemského života (Votrelec, Predátor a hentoto)  :D

Wrai

Od predátorov sa dištancuje ako som čítal ... tento crossover vytvoril Dark Horse Comics nie on.

Rass

16 Prosinec, 2011, 01:14:46 #8 Naposled upraveno: 16 Prosinec, 2011, 01:37:12 od Rass
Či už sa Scott dištancuje alebo nie, filmový Votrelec a Predátor sú previazaní už od druhého Predátora, s tým už nič nenarobí.

Wrai

16 Prosinec, 2011, 01:25:47 #9 Naposled upraveno: 17 Prosinec, 2011, 14:54:05 od Wrai
Každopádne tu budú Space Jockeyovia.

hmmmmmm, našiel som leaknutý scenár ... edit: Je to fake respektive fan-fic

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář