Komiksy v ČR - horké novinky, zajímavosti - Albatros, Egmont a další...

Založil Nemo54, 10 Prosinec, 2011, 20:36:50

adenium a 1 Host prohlíží toto téma.

Rell

to vn:

Jo , taky jsem se lekl, že jsem dvojku propásl.... ???
Takže jsem se raději jukl na e-shopy i na stránky P.Výbirala a nic....jen annonce na ORLOVÉ ŘÍMA, které vyjdou až v listopadu... :--

to nob321ody:

...no mě www-obchod.crew-cz funguje normálně....je tam jen zmínka o rekonstrukci Knihkupectví Krakatit do 8. března....že bude uzavřeno a balíky nebudou expedovány dříve jak za 48 hodin...

Gmork

Druhý a třetí díl Čtyřky vyjdou najednou a premiéru budou mít
právě na knižním veletrhu. Jinak je Slavík ze Stepney parádní
díl, z těch zatím tří určitě nejlepší.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Trip

Argo vydá komiks "Papež ukrutný" v dvoch verziách, asi sa ale bude jednať iba o rozdiel v obálke..

https://www.kosmas.cz/knihy/272309/papez-ukrutny/
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

jmaky

Je suis Paris!
To my je učíme mluvit...   Po našem...
My jsme Transcomx!

sackettboy

nedavno som sa dostal k stvrtemu dielu a zistil som, ze stara tema tu zmizla, tak som to planoval obnovit, ale stale to odkladal, a to som nevedel, ze to tu vychadza. tak ste ma donutili a mozete sa pred nakupom pozriet ako to bude vyzerat.

Killingjoke

Já to mám většinou jednoduché. Jodo jde prostě mimo mě, nebaví mě. Jediná věc, kterou od něj miluju je Bouncer. No ale Papeže taky zvažuju, líbí se mi kresba a je to historie (jak moc věrná netuším). Jen mě tedy děsí jediná věc... Nechci se nikoho dotknout, ale na mě je tam prostě až moc homosexuálního styku. Na to se dívat fakt nemusím. Tož nevím, jestli do toho půjdu  F:/  F:/  F:/

sackettboy: Díky za ten poslední díl...

Hulík

Killingjoke

Hulík: Rádo se stalo. Já, po prolistování posledního dílu mám jasno. Nejdu do toho. Nechápu proč se změnila kresba, ač autor je tuším stejný, ale ten koloring je vyloženě hnusný. Oželím a válečného papeže si raději zapamatuju v podání Rexe Harrisona ve filmu "Ve službách papeže".  :--  :--  :--

Trip

E-kniha zdarma:

František Kotleta a Nakladatelství Epocha se proto dohodli, že čtenářům zdarma poskytnou vůbec první autorovy literární počiny - sbírku povídek Válkotvůrci v elektronické formě.

https://www.palmknihy.cz/ekniha/valkotvurci-205414
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

Trip

Comicscentrum otvoril objednávky na 1000 stranový A zrodí se hvězdy...

..a ohlásili vydanie Jeff Lemire - Berserker Unbound

Priznám sa, že A zrodí se hvězdy... nepoznám - aký je ohlas tunajších fanúšikov komiksov na toto dielo?

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář