Komiksy v ČR - horké novinky, zajímavosti - Albatros, Egmont a další...

Založil Nemo54, 10 Prosinec, 2011, 19:36:50

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

JarKH

No vidíš, jak jsi šikovný, než se já rozhoupu F:/

Na četné dotazy doplňuji, že si podepsanou publikaci lze objednat i přímo u pana Říhy (Ladik.Riha@seznam.cz) a ovšem pouze na dobírku dle tarifů České pošty.

Komu více vyhovuje zasílat peníze předem na účet, může využít onoho Arkhamovského odkazu, odkud mu po objednání pošlou za nezměněnou cenu navýšenou o jejich tarif poštovného.

JarKH

Michiv

Zdravím, protože od pana Říhy kupiji vše, co vydává a posílá, tak už ve čtvrtek mi od něho přišel e-mail s tímto upozorněním o možném vyzvednutí v Praze - ale zjistil jsem to teprve dnes, kdy jsem šel na net:

Vážený pane I.....,
po čase Vás opět zdravím.Tentokrát ne před Vánoci, ale netradičně až po Novém roce.
Opět mám přichystán soubor seriálů, nyní ve velikosti A4, 68 stran, lepený hřbet a lamino obálka.
Cena stálá tzn. 150,-Kč za výtisk. Album je sbírkou klasických dobrodružných seriálů včetně krátké mayovky a s publicistikou Milana Krejčího.
Ukázky přikládám.
V Praze možno osobně zakoupit v knihkupectví v Čáslavské ulici, Vinohrady, metrem stanice Flora /vyhneme se tak drahému poštovnému/.
Zatím zdravím Láďa Ř.

MICHIV  :.o  --poz  :--

Budgie

Jak píše Michiv - taky mě přišel od pana Říhy e-mail. Samozřejmě objednáno. --poz  --poz  --poz

Nemo54

Skleróza je krásná nemoc. Nebolí a každý den se dozvím něco nového.
Poděkovat - to není práce, to je slušnost!

Gmork

BBart potvrdil Gotham Central 4. na konec března a letos určitě vyjde
i noirovka Fatale 4.

https://www.facebook.com/BBart.cz
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

nob321ody

Citace od: Gmork v 21 Leden, 2020, 11:14:48BBart potvrdil Gotham Central 4. na konec března a letos určitě vyjde
i noirovka Fatale 4.

https://www.facebook.com/BBart.cz

.....vím a určitě beru .....z Comics centrum taky vyberu .....paráda a dík za upozornění
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář