Komiksy v ČR - horké novinky, zajímavosti - Albatros, Egmont a další...

Založil Nemo54, 10 Prosinec, 2011, 19:36:50

0 uživatelů a 9 Hostů prohlíží toto téma.

Gmork

Já pořád nechápu, proč se to nemůže vytisknout znovu, Argo přece není žádné
malé nakladatelství a tohle si může dovolit, jestli teda nejsem naivní.
Vzpomínám, že u osmého dílu Skalpů se řešilo nízké rozlišení, Crew celý náklad
stáhla a nechala to vytisknout znovu. Zvlášť když je to pro ně tak důležitý titul.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

sackettboy

z právného hladiska mi to pride uplne chore, tlaciaren je predsa zodpovedna za tlac nie? takze chybnu dodavku hned reklamujem a ziadam o tlac znovu, pokial to kvoli niecomu nejde odstupujem od zmluvy a ziadam vratenie penazi...
ake dolepovanie a platanie, ked si kupite plachtu na postel, ktora ma dierku, tak tiez ju neprinesiete a predavacka v obchode vam ju zasije a da naspat. ale ziadate novy kus...

vn

Záleží jaké byly dodány podklady. Kdysi jsem to takhle zmrvil v grafickém studiu a škoda šla za mnou.  ;)  ;)

Killingjoke

22 Listopad, 2019, 16:55:52 #2223 Naposled upraveno: 22 Listopad, 2019, 16:57:36 od Killingjoke
Mě to taky připadá tak, že to posral někdo v redakci a teď z toho chce Argo vybruslit co nejlevněji!  --neg
No, každopádně už to mám doma, neodolal jsem... prolistoval... mrknul na tu chybu... představil si to s tou úpravou... uronil slzu... zabalil... a v pondělí vracím! Stáhl jsem si anglickou verzi a až mě přejde hořkost, tak si to v klidu přečtu. Ale asi jsme ti co jsou nasraní v menšině, protože na FB Arga je to samá soucitná duše! Nepochopím!!!  F:/  F:/  F:/

Jo a přišel mi s tím parádní Murena a taky Bouncer. Už neřeším, že je to menší formát, ale myslím, že by si to Klíčník a Argo měli s těma hispáncema vyříkat! Španěláci jim to vytiskli na lesklý papír, který podle Klíčníka stoji za hovno a skoro nikdo jej už nepoužívá!!!  rofl  rofl  rofl

xVEGANx

Killingjoke

Citace od: xVEGANx v 22 Listopad, 2019, 17:29:22Je nekde napsano, proc se to tisklo ve Spanelsku?

Klíčník na FB uvádí "Bouncer je soutisk s Francouzi v rámci jejich obří řady, kterou dělají k devadesátinám Jodorowského, od toho se odvíjí vše, i formát".

Možná že Frantíci to tisknou ve Španělsku, protože to se mi nikde nepovedlo najít. Ale já nemám FB, můžu tam jen nahlížet, tak nevím, zda vidím vše :)

Ale Gmork tady někde nedávno psal, že francouzká verze vyšla ve velkém formátu, takže už fakt nevím čemu mám věřit...

xVEGANx

Chapu, aby se usetrilo (to urcite roli hralo), natiskneme to mimo svuj beznej ramec a ... zakaznik pak dostane uplnou jebku.
ARGO ma fakt podivnou politiku. Par veci od nich mam, ale do budoucna na ne spis uz kaslu. I kvuli ty absenci, tak neprakticky a uplne out dle modernich trendu, kridy.

Trip

Tomu Argu to asi prejde, každý na FB len pochvaľuje, že sa našlo "elegantné" riešenie miesto novej tlače..
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

Rhaegar

Trip: To jako vážně?!

Jinak nemá mít tiskárna právní odpovědnost za ten tisk? Jestli to pokazili oni tak mají na vlastní náklady sjednat nápravu tzn udělat nový tisk. Nebo se pletu?

V takovém případě by to pak musel být problém arga, že jim to blbě poslali do toho Španělska.

NoPirates

Citace od: Rhaegar v 23 Listopad, 2019, 13:39:02Trip: To jako vážně?!

Jinak nemá mít tiskárna právní odpovědnost za ten tisk? Jestli to pokazili oni tak mají na vlastní náklady sjednat nápravu tzn udělat nový tisk. Nebo se pletu?

V takovém případě by to pak musel být problém arga, že jim to blbě poslali do toho Španělska.

Přesně tak to podle mě je. Proto taky drží hubu a krok.
Nejsmutnější na tom je, že se snaží čtenáře oblbnout kecama, jak to vylepší vlepením nějakých černobílých
scenů a že to vlastně budou mít ještě hezčí, páč bude ta původní kresba "nezkažena" těmi zbytečnými bublinami.
A ještě smutnější je, že jim to spousta lidí žere a div jim tam neposílají peněžní dary, chudákům malejm.
Spíš jestli by to nechtělo místo vlepování nesmyslů do knihy, "vlepit" jednu někomu (všichni víme komu) za uši.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář