Komiksy v ČR - horké novinky, zajímavosti - Albatros, Egmont a další...

Založil Nemo54, 10 Prosinec, 2011, 19:36:50

0 uživatelů a 9 Hostů prohlíží toto téma.

sackettboy

z prekvapeni sme uz myslim, vsetci alebo vascina vyrastli. takze je zbytocne prekvapovat. praveze cim skor to das vediet tim skor to bude mat reklamu.

Killingjoke

Takže kompletní náklad Providence je pěkně v prdeli! Hezky!  :'(  :'(  :'(

https://argo.cz/v-providence-se-deji-podivne-veci/

Zítra to budu mít na Zásilkovně... No nejsem si moc jist, že mi toto řešení pana Klíčníka a Arga u knihy za tolik peněz vyhovuje. Vlastně si myslím, že si nechám vrátit peníze a přečtu si to v originále, protože kdybych tu "opravenou" verzi otevřel, mohl bych si oči vyplakat!  F:/  F:/  F:/

Ti co si to schovávají pod stromek by si to asi měli taky pošéfovat, snad to do svátku stihnete. Hodně štěstí!

xVEGANx

Jo, karma je zdarma. To je za to, jak se vyjadrujou na adresu kritiky a to opravneny.
Treba ty cerno bily stranky budou alespon na kride :D :D

Rell

No tě buch...štěstí, že jsem to ještě nekoupil...stále jsem čekal... >:(

Nejde mi do hlavy, že tu knihu nereklamují u tiskaře a místo toho stahují book a chybné pasáže bez textu chtějí jakoby nahradit vlepením čb verze přímo do knihy...

Pak by to, ale chtělo knihu alespoň o půlku zlevnit, protože jinak to s dalším prodejem nevidím moc růžově... ::)

p.s. no nejvíc mě rozseklo to, že pozitivum je, že si člověk může vychutnat originální kresbu bez textu...no to je tedy pozitivum...
Možná by to tedy Argo mohlo aplikovat na všechny booky... ;D

Killingjoke

Citace od: Rell v 21 Listopad, 2019, 19:45:28p.s. no nejvíc mě rozseklo to, že pozitivum je, že si člověk může vychutnat originální kresbu bez textu...no to je tedy pozitivum...
Možná by to tedy Argo mohlo aplikovat na všechny booky... ;D
[/quote]

Tak tohle je vyloženě výsměch. Mě nejvíc nasralo, že už to věděli dle toho vyjádření včera a nic se nedělo. Mohl jsem tu objednávku ještě ráno zrušit a určitě by nás bylo víc... Nechci být úplný kretén a uplakánek, ale já to fakt asi už vůbec nechci  F:/  F:/  F:/

keram

toto ma fakt nasralo. dnes nám to prišlo, chcel som to rozposlať na predajne, zákazníci natešení a zrazu jeb: celá kapitola bez bublín a textu. celý náklad vrátiť dodávatelovi. fuck  F:/

Trip

Všetky navrhované riešenia spomenuté aj na FB, okrem nového vytlačenia, mi prídu nevhodné.
Nestojí to 15€ a za také peniaze by to malo byť naozaj top a nie len nejaký zlepenec..
Nekupuj ty komiksy z Polska, nekupuj ty komiksy z Polska, nebo se z toho zblázníš..

robur

No říkal jsem si, když Argo dávalo před pár dny echo, že zásilka knih už přijela ze Španělska, proč to zrovna tisknou tam. A ono asi maňama. Copak tam nemají své lidi?

Gmork

Kosmo knedlíci od Craiga Thompsona jsou hotoví a brzy budou
v distribuci.

https://www.paseka.cz/craig-thompson-kosmo-knedlici/produkt-4761/

PS- Providenci asi vyřeším jako Bouncera, za pár korun od polského Egmontu,
Argo z toho sice udělalo titul roku, ale pro mě je to běžný US komiks.
Větší radost jsem měl letos třeba z Ex Machina od Vaughana, Promethea
nebo Revival.

https://www.gildia.pl/komiksy/407196-providence-2
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

xVEGANx

Citace od: Killingjoke v 21 Listopad, 2019, 19:52:24Tak tohle je vyloženě výsměch. Mě nejvíc nasralo, že už to věděli dle toho vyjádření včera a nic se nedělo. Mohl jsem tu objednávku ještě ráno zrušit a určitě by nás bylo víc... Nechci být úplný kretén a uplakánek, ale já to fakt asi už vůbec nechci  F:/  F:/  F:/
Hlavne je vtipny, jak tam alibisticky skemraji o podporu. Nezavrhujte, dokud to neuvidite rofl

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář