Menší modely, piplačka přes zimu

Založil Ravenn, 30 Říjen, 2011, 21:53:12

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

elar

Citace od: karelcedr v 14 Duben, 2014, 00:42:15
Díky! Pochvala potěší! Tu spodní slečnu jsem maloval tehdy ještě Humbrolkama :D. Teď už používám Citadel a PeBeO a díky tvé radě postupně dokupuju Vallejo.  Potom mám ještě Maimeri a Liquitex - ale to už jsou umělecký akrylky.  S jejich pomocí jsem páchal to pozadí na fotkách.  :D

Jooooo, takhle. Pan je umelec =D Moc pekne ;) Uka cele pozadi. Mozna to hod do sveho tematu ;) At to tu nekazime kolegovi. Btw, Derelict hotovej uz ;)

karelcedr

Citace od: elar v 14 Duben, 2014, 01:08:15
Jooooo, takhle. Pan je umelec =D Moc pekne ;) Uka cele pozadi. Mozna to hod do sveho tematu ;) At to tu nekazime kolegovi. Btw, Derelict hotovej uz ;)

Díky za připomínku. Už jsem to přešoupl...

karelcedr

Ani jsem nenapsal jak moc parádní je to dioráma! To je vyráběný po částech, nebo je to nějakej větší celek?
To nemá jedinou chybu! --poz --poz

karelcedr

Paráda! A ten nasupenej pohled v 28 milimetrech - vážně frajeřina! --poz

Ravenn

Hodně dlouho rozpracovanej model. Z diorámka nakonec sešlo. Pořád není čas ho dokončit.

karelcedr

--poz Vypadá hustě, frajer! Rotomeč v pravé ruce, brokovnice v levé - tomu říkám být po zuby ozbrojen! :D
Tak mnoho zdaru při dokončení! --poz

linda8

To by se Ash "EvilDead" divil, že má místo řetězovky rotomeč  :D Mimochodem, od koho je tahle miniatura? Je to ta modifikovatelná od Hasslefree Miniatures ? Dá se to u nás sehnat, nebo jen poslat z UK? Nebo odjinud ? Kurňa, já jsem nějak zvědavá  :-[
Comixy, Dr.Who, deskové hry a KAFE !

karelcedr

to  linda8: A mě byl ten čtyřhranej podstaveček hned podezřelej! :D Díky za nasměrování.  Já myslel, že je to někdo z Catachan Jungle Fighters.  :-[

Ravenn

Žádný rotomeč. Normální motorovka :D

Linda8: Je to ta od Hasslefree Miniatures. Ještě k ní byla sekera a katana. Sekera by se dala ale ta katana je trochu úlet-) Kamarád mi to sehnal z Wailandu, jestli chceš můžem to ještě zkusit objednat až bude dělat objednávku, ale to může to být klidně za dva tři měsíce. Byl trochu problém ji sehnat, zrovna Ashe mi poslali až na třetí naskladnění.
Já sháním už rok tuhle figurku a zaboha ji nemůžu sehnat. Coolmini je až z ameriky a ani tady ji nemá nikdo na odlití-)

Bothrops atrox

S úbytkem lesů a masivním nárůstem populace homo sapiens sapiens byla motorová pila nucena hledat si jiný vydatný zdroj potravy a postupně se z ní vyvinul rotomeč. Což je další důkaz, že evoluce existuje. :D :D

Vypadá to velice dobře! --poz

(A ty máš nějaký zdroj na odlitky z origošů? Já bych o něco zájem měl.)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář